MojAndroid

Zákazníci operátora O2 sa môžu tešiť na zaujímavú ponuku. V rámci nových O2 Paušálov si môžu podľa vybraného paušálu uplatniť zľavu na zariadenie až do výšky 168 eur. Stále pokračuje aj služba Výkup telefónov, v rámci ktorej zákazníci získajú pri odpredaji starého telefónu poukážku, ktorú môžu využiť pri nákupe telefónu alebo iného zariadenia.

Okrem toho môžu získať extra výkupnú zľavu na vybrané zariadenia do výšky 204 eur. Táto zľava sa týka týchto smartfónov:

Nové možnosti platby

V nasledujúcom období dostanú zákazníci operátora možnosť využívať nové platobné metódy. Za služby budú môcť v O2 aplikácii zaplatiť prostredníctvom Apple Pay aj Google Pay. Na platbu elektronickej faktúry môžu oddnes využiť aj obľúbenú službu Payme, ak sú klientmi banky, ktorá túto službu podporuje.

Navýšenie FUP pre balík Maximálna rýchlosť

O2 od 27.6.2023 upravuje balík Maximálna rýchlosť. Zákazníkom s Bezstarostným O2 Paušálom, ktorí majú balík aktívny, sa navyšuje FUP z 200 GB na 400 GB (pozn. FUP = objem dát, po ktorých prečerpaní je rýchlosť prenosu dát spomalená na 2 Mbit/s pre sťahovanie a 1 Mbit/s pre odosielanie dát.). Zákazníci si tak budú môcť za rovnakú cenu užiť dvojnásobný objem dát plnou rýchlosťou.

Náš tip
5G sieť od O2 sa poriadne rozširovala. Dostupná je už pre viac ako polovicu obyvateľov Slovenska
28.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+