MojAndroid

O2 po desiatich rokoch nahrádza obľúbený lojalitný program Extra výhody novými O2 Prekvapeniami. Základným princípom O2 Prekvapení je „Každý týždeň, nové prekvapenie pre každého.“

Zákazníci O2 sa v týchto dňoch môžu tešiť na nový a atraktívnejší vernostný koncept O2 Prekvapenia. Každý zákazník si každý týždeň nájde exkluzívne v O2 aplikácii zaujímavý darček. Pripravené sú výnimočné partnerské zľavy, neobmedzené dáta na deň a zľavy na vybrané zariadenia a príslušenstvo z O2 e-shopu. Výročia našich zákazníkov si budeme pripomínať spolu s nimi a to špeciálnym prekvapením, ktoré nájdu tiež v O2 aplikácii.

Každý týždeň nové prekvapenie pre každého

Základné pravidlo O2 Prekvapení je, že každý zákazník si každý týždeň nájde v O2 aplikácii zaujímavý darček. O2 Prekvapenia sa v aplikácii zobrazia v utorok, stredu a vo štvrtok, pričom každý zákazník bude dostávať Prekvapenie vždy v ten istý deň v týždni. Prekvapenie bude v aplikácii zobrazené na hlavnej stránke 2 dni a po jeho zoškrtaní ho bude mať zákazník týždeň k dispozícii v sekcii Kupóny, pričom po týždni bude nahradené novým O2 Prekvapením.

Viac o O2 na MojAndroid.sk:

O2 Prekvapeniam sme sa podrobnejšie venovali v samostatnom článku Extra výhody končia, prichádzajú O2 Prekvapenia. Operátor predstavil množstvo noviniek. Nájdete tu kompletné informácie o prekvapeniach, ale aj ďalších skvelých novinkách, ktoré O2 predstavilo. Týkajú sa napríklad novej dátovej karty O2 Dátovka, ale aj balíka Svet bez hraníc, v rámci ktorého zákazníci získajú lacnejšie volania a dáta do krajín v Zóne 2.

Náš tip
Extra výhody končia, prichádzajú O2 Prekvapenia. Operátor predstavil množstvo noviniek
3.5.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+