MojAndroid

O2 pridáva od 17. februára novú tarifu služby Internet na doma. Operátor zároveň rozširuje svoje pokrytie na vyše 92 % obyvateľov. Nová tarifa v sebe obsahuje 100 GB dát v plnej rýchlosti 15 Mbit/s. Po prečerpaní ktorých môže ďalej zákazník neobmedzene surfovať rýchlosťou 2 Mbit/s.

Náš tip
O2 bude cez víkend robiť údržbu systémov. Dotkne sa najmä používateľov s predplatenými kartami

O2 rozširuje portfólio služby Internet na doma o novú tarifu, ktorá bude dostupná už pre takmer všetkých zákazníkov O2. S novou tarifou, ktorá je skvelou alternatívou k rýchlemu pevnému pripojeniu, tak budú môcť zákazníci výhodne surfovať doma s neobmedzeným objemom dát už aj v pokrytí našej 4G siete, ktorá je dostupná už pre vyše 92 % ľudí,“ uviedla Tereza Molnár, hovorkyňa O2.

Nová tarifa služby Internet na doma

O2 pridáva do portfólia služby Internet na doma ďalšiu tarifu, ktorá je dostupná aj pre zákazníkov v pokrytí 4G siete, a tým sa služba stáva dostupná už pre viac ako 92 % obyvateľov. Rovnako ako ostatné tarify Internetu na doma, ani táto zákazníka neobmedzuje v objeme dát. V cene 15 eur mesačne (10 eur s využitím bonusu) zákazník získa 100 GB dát v plnej rýchlosti 15 Mbit/s. Pich prečerpaní sa prenosová rýchlosť zníži na 2 Mbit/s.

Dáta zníženou rýchlosťou môže zákazník využívať ďalej v neobmedzenom objeme. Zákazník si môže službu nainštalovať sám alebo bezplatne s pomocou technika O2. V oboch verziách platí, že zákazník získa internetové pripojenie buď v pokrytí O2 4G siete, resp. v pokrytí technológie LTE TDD na frekvencii 3,5 a 3,7 GHz.

Zmeny programu Internet na doma

V súvislosti s pridaním novej tarify programu Internet na doma zvyšuje O2 aj rýchlosť sťahovania pri tarife Modrý Internet na doma. Tá sa zmení z 10 Mbps na 15 Mbps. Navyše O2 pridáva 150-eurový bonus na všetky farby služby Internet na doma. Zákazník pritom neplatí žiadnu úvodnú platbu za inštaláciu služby. Dostupnosť služby Internet na doma v danej lokalite si môžu zákazníci preveriť na stránke www.o2.sk/internet-na-doma.

Náš tip
O2 potvrdzuje prvenstvo: 4G sieťou pokrýva už viac ako 92 % obyvateľov

Služba Internet na doma je alternatívou rýchleho fixného pripojenia na internet s minimom káblov potrebných pre inštaláciu. Službu môžu zákazníci využívať len na adrese jej zriadenia, nejde teda o mobilné pripojenie na internet s možnosťou využívania v rôznych lokalitách.

O2 zvýhodňuje cestovanie aj mimo krajín EÚ

O2 prináša od 17. februára pre svojich zákazníkov tiež novú výhodnú službu volaní a dátovania pod názvom O2 Svetový roaming. Táto služba platí v 28 krajinách mimo krajín . Zákazníci získajú s novou službou volania v cene 0,5 eur. Rovnako môžu využiť až 50 MB dát za cenu 5 eur.

„Po vlaňajšom zvýhodnení roamingu v krajinách EÚ sme pre zákazníkov pripravili aj výhodnejšiu ponuku volaní a dátovania v 28 krajinách Zóny 2. Cestovanie za dobrodružstvom tak s novou službou O2 Svetový roaming bude opäť výrazne výhodnejšie a zákazník získa nielen volania v cene 50 centov za minútu, ale aj 50 MB dát za 5 eur,“ povedala hovorkyňa O2 Tereza Molnár.

O2 Svetový roaming

S novou službou O2 Svetový roaming zákazníci volajú za cenu 0,5 eur za odchádzajúce a 0,5 eur za prichádzajúce volania, pričom môžu využiť aj zvýhodnenú cenu dát v objeme 50 MB vo výške 5 eur. Objem predplatených dát je možné po aktivácii využiť do konca dňa. Aktivácia služby je bezplatná a zákazník platí len za minúty, ktoré prevolá. Za dáta platí len za predpokladu, že ich využije.

Zákazníci si môžu službu aktivovať prostredníctvom zákazníckeho portálu Moje O2 alebo zaslaním bezplatnej správy v tvare SVET A na číslo 99 222.

 

V súvislosti so štartom novej služby O2 Svetový roaming končí služba Internet na deň v zahraničí. Všetci zákazníci, ktorí majú službu aktívnu, budú 21. februára oslovení SMS správou o tom, že im službu o mesiac O2 automaticky deaktivuje. V prípade záujmu si môžu aktivovať novú službu O2 Svetový roaming.

19.2.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+