MojAndroid

Operátor O2 si na tento víkend pripravil údržbu svojich systémov. Dobrou správou je, že táto údržba nijako neovplyvní dostupnosť bežných služieb ako volania, SMS či pripojenie k mobilnému internetu. Na druhej strane, na víkend by sa mali nachystať najmä zákazníci s predplatenými kartami.

Údržba bude prebiehať od piatka, 16. februára od 22:00 a potrvá do soboty podvečer. V tom čase budú nedostupné niektoré služby na portáli www.o2.sk, niektoré samoobslužné služby či funkcie aplikácie Moje O2. To spôsobí najmä obmedzenie aktivácií či deaktivácií služieb, ktoré najčastejšie využívajú práve zákazníci s predplatenými kartami.

Ak aj vy máte kartu na kredit od O2 a plánujete si zakúpiť nejaký balíček či dobiť kredit, spravte tak ešte pred začiatkom víkendu. Aj počas údržby tak ale budete môcť urobiť prostredníctvom bankomatov či dobíjacích kupónov. Rovnaké obmedzenia sa budú týkať aj zákazníkov Tesco Mobile.

14.2.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+