MojAndroid

Vývojarské štúdio Gameloft, ktoré má za sebou viaceré populárne herné tituly ako sériu Asphalt alebo Modern Combat teraz prináša pokračovanie úspešnej akčnej a tiež RPG hry s názvom N.O.V.A. Legacy. Ide o priameho nástupcu hry NOVA 3, ktorá prišla do obchodov s mobilnými aplikáciami pred piatimi rokmi.

Náš tip
TOP 5 Android hry – Najlepšie akčné hry (3/2017)

Tvorcovia hry tvrdia, že Legacy predstavuje skôr akési pokračovanie pôvodnej akčnej hry NOVA z roku 2009. Tá bola pôvodne určená len pre mobilnú platformu iOS. Za uplynulých 8 rokov však technológia pre tvorbu hier výrazne pokročila a stretnete sa tak s kompletne prepracovanými zvukovými a tiež vizuálnymi prvkami hry. Gameloft hovorí, že v novej verzii ponúknu kratšie misie pre jednoduchšie hranie v pravidelných, no časovo menej náročných dávkach.

Hra ponúka prepracovaný systém zbraní na štýl RPG hier a tiež vylepšený multiplayer s podporou až šiestich hráčov. Nový titul s názvom Legacy si môžete stiahnuť z Obchodu Play zdarma, no v priebehu hrania sa stretnete s poplatkami v podobe “in-app” nákupov. Zaujímavosťou je tiež to, že Gameloft promuje tento titul ako hru, ktorá má veľkosť len 20 MB. Realita hovorí o veľkosti takmer 25 MB, no aj táto hodnota je rozhodne výborným číslom vzhľadom k spracovaniu hry.

Verzia: 5.2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.2.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidauthority

7.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+