MojAndroid

V našom seriáli TOP 5 Android hry sme si pre vás pripravili opäť výber zaujímavých Android hier z Obchodu Play. Tentokrát sme vybrali tie najlepšie tituly z kategórie akčných hier a veríme, že si na svoje príde každý fanúšik týchto hier. Ak máte aj vy dobrý tip na hru z tejto kategórie, neváhajte sa s nami oň podeliť v diskusii pod článkom. Hry sú k dispozícii na stiahnutie už teraz v Obchode Play!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 12. týždeň 2017

Hitman Sniper

Ako už názov napovedá, v titule Hitman Sniper sa ocitnete v úlohe špičkového ostreľovača. Vašim primárnym cieľom bude odstrániť určenú osobu čo najpresnejším zásahom. Hra ponúka skutočne výborné grafické spracovanie, dynamická hudba vám len pridáva na akčnom zážitku z hrania.

Pri plánovaní útoku budete využívať rôzne prekážky či explózie. Postupne si v hre budete môcť dovoliť vylepšovať svoje zbrane a tiež schopnosti ostreľovača. Bonusom je Zombie mód, kde budete nútený bojovať o prežitie. Hra s názvom Hitman Sniper je dostupná v Obchode Play v limitovanej akcii 80% len za 99 centov.

Verzia: 1.7.105781
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.105781
Aktuálna cena: Zdarma

Super Mario Run

Populárne znovuzrodenie známeho hrdinu s názvom Super Mario Run prináša lákavú “behačku” s dynamickým herným obsahom. Hra prináša jednoduché grafické spracovanie, kde hlavný hrdina zbiera mince a vyhýba sa prekážkam neustálym skákaním a pohybom po hracej ploche.

Ovládanie hry je takisto jednoduché, vášho hrdinu ovládate klikaním na časti displeja. Titul je tak vhodný na príjemne vyplnenie času v autobuse alebo cez školskú prestávku. Titul Super Mario Run je dostupný v Obchode Play zdarma. V priebehu hrania sa však stretnete s početnými in-app nákupmi.

Verzia: 3.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

Power Rangers: Legacy Wars

Kto má rád bitky medzi superhrdinami, v titule Power Rangers: Legacy Wars si rozhodne príde na svoje. Hra ponúka pestré prostredie a tiež veľký počet superhrdinov. Grafické spracovanie je nabité pestrými farbami a hudobný podklad len umocňuje akčný zážitok.

Hlavnou úlohou je zneškodniť vášho protivníka skôr ako on zneškodní vás. V prebehu hry budete získavať nových superhrdinov a následne môžete vylepšovať ich špeciálne schopnosti. K dispozícii je tiež multiplayer pre viac hráčov. Hra Power Rangers: Legacy Wars je k dispozícii v Obchode Play zdarma. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

slither.io

Omrzelo vás už hranie klasického hadíka z Nokie 3310? V tom prípade by ste rozhodne mali skúsiť hru slither.io. Opäť sa ocitáte v úlohe akéhosi bezstavovca , ktorý má za úlohu loviť ostatných konkurentov. Radosť vám môže prinášať tiež to, že konkurenti, ktorých ničíte sú ďalší reálny hráči, ktorý sú práve pripojený online. Cieľom je samozrejme nahrať čo najväčšie skóre a dostať sa na vrchol rebríčka.

Rebríček máte k dispozícii po celú dobu hrania a môžete v ňom sledovať aktuálne najúspešnejších hráčov na aktuálnom serveri. Hra svojim spracovaním a herným štýlom pripomína tiež populárny titul Agar.io. slither.io je hra dostupná v Obchode Play zdarma. Pre rýchlejší postup v hre sú takisto k dispozícii in-app nákupy.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Grand Theft Auto: San Andreas

Posledným titulom v dnešnom výbere je mobilná adaptácia populárnej PC hry Grand Theft Auto: San Andreas! Hra ponúka mierne grafické vylepšenia oproti pôvodnej verzii pre PC, podporu dotykového ovládania a tiež využitie senzorov smartfónu. Koncept hry je totožný s pôvodnou PC klasikou. Opäť sa ocitáte v uliciach Los Santos s hlavným predstaviteľom CJ-om.

Prekonávate bitky medzi jednotlivými gangami, rozširujete svoje teritórium a najmä plníte miestami skutočne náročné misie pre získanie rešpektu. Ak budete úspešný, prejdete celým príbehom Carla Johnsona naprieč mestami Los Santos, San Fierro či Las Venturas. Hra ponúka skutočne nadupaný akčný či hudobný zážitok. Za svoje jedinečné prevedenie si však vývojárske štúdio Rockstar Games, tvorca Grand Theft Auto: San Andreas vypýta sumu 6,99€.

Verzia: 1.08
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: 1.08
Aktuálna cena: 6,99 €
3.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+