MojAndroid

Zmena launcheru predstavuje jednu z najjednoduchších spôsobov, ako prispôsobiť užívateľské prostredie smartfónu vašim požiadavkám a získať prístup k novým funkciám domovskej obrazovky. Po vydaní najnovšej verzie Androidu Jelly Bean, začali vývojári aktualizovať svoje Launcheri aby priblížili skvelé vlastnosti tohto systému aj užívateľom, ktorý ešte nedostali do rúk nový OS. Jedným z nich sú aj TeslaCoil Software, ktorý ponúkajú beta verziu svojho Nova Launcheru s novými prvkami Androidu Jelly Bean.

Aktuálna verzia Nova Launcheru 1.2.2 vychádza z prostredia Androidu ICS, no v novej bete začne Nova po prvýkrát využívať v základe Launcher z Jelly Beanu. Užívatelia sa teda môžu tešiť z rýchlej odozvy prostredia a nových funkcií, ako automatického usporiadania desktopu, automatickej zmeny veľkosti a iných.

Ako to býva zvykom pri všetkých beta verziách, môžete sa stretnúť s drobnými chybami a nedostatkami. Ak sa aj napriek tomu chcete zúčastniť verejného testovania beta verzie, musíte mať nainštalovanú najnovšiu verziu Nova Launchera 1.2.2 na zariadení s Android 4.0 a vyšším. Po nainštalovaní kliknite na “Nova Launcher 1.2.2 (check for updates)”, vyberte ponuku “Setting”, potom “Beta” a stlačte tlačidlo “Update”.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

11.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+