MojAndroid

Spoločnosť Microsoft prináša novú aktualizáciu mobilnej aplikácie Skype pre Android, ktorá obohatí vaše videohovory. Hlavnou novinkou je možnosť zvoliť si filtre alebo efekty. Používanie je pritom veľmi jednoduché. Jediné tlačidlo v ľavej dolnej časti aktivuje pridanie filtrov a používateľ si už len vyberie, ktorý v danom momente použije.

image

Napríklad pridanie balónikov do vašej správy pri akejkoľvek gratulácii. Veľmi obľúbenou a hlavne vtipnou funkciou je taktiež rôzna deformácia tváre, ako zaguľatenie či predĺženie. To bude rovnako k dispozícii ako efekt. Chcete sa ukázať vo svojom halloweenskom kostýme? Nie je problém. Pridáte rôznych duchov a vytvoríte strašidelnú atmosféru. V ďalších aktualizáciách sa dá očakávať pridanie ďalších zaujímavých úprav. Nové funkcie aplikácie Skype budú dostupné v Obchode Play už v najbližších hodinách.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj : AndroidCentral

29.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+