MojAndroid

Služba Netflix zaznamenala nárast popularity aj u nás. Hoci konkurencia je silná, dokáže sa stále udržať. Spoločnosť sa rozhodla, že aj v našich končinách chce získať nových zákazníkov. Netflix tak prináša filmy aj s českým dabingom, informuje o tom Facebook skupina Netflix CZ + SK Fans.

Lákadlo pre nových zákazníkov

V dnešnej dobe už sa veľa filmov v domácnostiach pozerá v pôvodnom dabingu obohatenom o titulky aj pre Netflix. Také niečo už dlhší čas fungovalo aj na Netflixe. Predsa len sa však nájdu ľudia, ktorí by boli vďační za dabing v domácom jazyku. Nám ako Slovákom zostáva spoliehať sa na české titulky na Netflixe, keďže lokalizácia pre našu krajinu bola vypnutá už dávno. Spolu s našimi susedmi teraz prichádza na Netflix aj český dabing.

netflix český dabing
Na Netflixe už dnes nájdete niekoľko filmov a seriálov v českom dabingu

S ním je dostupný napríklad film Emoji vo filme, seriály ako Trinkets a Lego Jurský Svet: Utajená expozícia. Ďalej tituly Baby Boss, Pokémon, Pokémon film, Ninjago – Nindžova cesta, Šmolkovia: Zabudnutá dedinka, Death Note, Barbie: Dolphin Magic, Knock Down The House alebo Ultraviolet. Ponuka sa bude naďalej rozširovať a Netflix si na to najal desiatky prekladateľov.

Konkurencia je silná

Aj služba ako Netflix má svoju konkurenciu. Je ňou napríklad HBO Go, ktoré je o čosi lacnejšie. Zatiaľ čo za Netflix zaplatíte mesačne od 7,99 do 11,99 eura, HBO môžete mať už za 4,99 eur, navyše s lokalizáciou, dabingom a titulkami. Ďalej je tu aj Amazon Prime Video (bohužiaľ bez lokalizácie), prísť má aj Disney++ alebo Apple TV+. Všetko za veľmi podobné ceny.

netflix konkurencia
Konkurencia v podobe HBO Go je naozaj na zváženie, navyše s výhodou miestnej lokalizácie

Uvidíme, či pomôže nový český dabing Netflixu ku väčšiemu počtu predplatiteľov. Používate ho, alebo sa spoliehate na konkurenciu? Potešila vás táto novinka? Napíšte nám o tom do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Netflix dostáva aktualizáciu, ktorá zmierni spotrebu energie
Náš tip
Netflix má tridsať nových prekladateľov do češtiny, pribudne viac tituliek
15.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+