MojAndroid

Doteraz bolo vo svete zaznamenaných 35 prípadov výbuchu Samsung Galaxy Note 7. Ten má problémy s nebezpečnou batériou, ktoré, ako sme dnes zistili, spôsobuje naozaj banálna chyba. Samsung preto zvoláva všetky predané Note 7 a postupne ich vymení za nové kusy. A bude ho to stáť naozaj pekný balík. Ako však aj vy môžete zistiť, či je váš Note 7 nebezpečný? Samsung dnes vydal oficiálne vyjadrenie k tejto veci.

note-7-bateria-identifikator

Bezpečný Note 7 spoznáte podľa čierneho štvorčeku pri čiarovom kóde a podľa písmena “S” v rohu identifikačnej nálepky na jeho balení. Samsung okrem toho postupne vytvára databázy IMEI čísiel, pomocou ktorých si budete môcť skontrolovať, či je vo vašom zariadení naozaj vadná batéria. Okrem toho sme sa dnes dozvedeli aj to, že nová várka smartfónov Note 7 s bezpečnými batériami bude prvým zákazníkom doručená 21. septembra. Dovtedy si toto zariadenie zrejme nekúpite u nás, ani nikde inde vo svete.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 7 je hitom internetu! Zozbierali sme vtipné obrázky

Zdroj: Samsung

10.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+