MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2017 je v plnom prúde a vy už teraz môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia uplynulého roka. Váš hlas nielen prispeje lepšiemu umiestneniu vášho obľúbeného zariadenia, ale zároveň vás zaradí do súťaže o hodnotné ceny. Jednou z nich je aj vysávač Electrolux PUREi9, ktorý je určený pre toho z vás, kto pozve do ankety najviac známych.

hlasuj-a-vyhraj

Inteligentný a praktický pomocník

Nový robotický vysávač poteší v každej domácnosti. Electrolux PUREi9 patrí medzi najnovšie modely na trhu a ponúka niekoľko zaujímavých technológií. Na pohyb po priestore využíva Electrolux PUREi9 technológiu 3D Vision. Vďaka nej skenuje a mapuje miestnosť a vyhýba sa prekážkam. Tvorí si tak optimálnu cestu. Senzor deteguje a analyzuje všetky 3 úrovne priestoru – okolo, nad aj pod spotrebičom a vytvára efektívny pohyb po miestnosti.

PUREi9 je navyše možné ovládať aj cez mobilnú aplikáciu, takže si môžete spustiť tohto pomocníka aj nadiaľku. Kým prídet domov, poupratuje. V appke si môžete nastaviť rozvrh, kedy má Purei9 vysávať a tiež sa tu zobrazí proces vysávania, čo umožňuje vysávať odkiaľkoľvek.

Vylepšené vlastnosti, slušné vysávanie

Electrolux PUREi9 obsahuje množstvo nových a vylepšených funkcií a poradí si aj s rohmi. Vďaka trojuholníkovému dizajnu Trinity shape a vonkajšej kefe PowerBrush sa dostane do rohov a na malé plochy a vyčistí oblasť pozdĺž stien i prekážok.

K vysávaču patrí aj dokovacia stanica, pomocou ktorej sa Purei9 nabíja. Disponuje systémom inteligentného nabíjania, a tak sa pred vybitím automaticky vráti do nabíjacej stanice. Keď si doplní “šťavu”, vráti sa späť tam, kde skončil. Technológia ClimbForceDriveTM a detekčný systém zabránia pred pádom dolu schodmi či zaseknutiu na koberci alebo pod nábytkom.

Mimochodom, Electrolux ešte v roku 2001 predstavil prvý robotický vysávač na svete pod názvom Trilobite. Ten mal však ešte okrúhly dizajn. Je vidno, že od jeho dôb prešla nová generácia robotických vysávačov poriadnou zmenou.

Hlasujte a vyhrajte Electrolux PUREi9 a množstvo ďalších cien!

Aj vy sa pritom môžete stať majiteľom vysávača Electrolux PUREi9. Stačí, keď sa zapojíte do ankety NAY Android Roka 2017, hlasujete za vaše obľúbené zariadenia a ste v hre! Okrem vysávača ale hráte aj o množstvo ďalších cien – každý hlasujúci má šancu získať aj Huawei P10, CAT S41, Xiaomi Mi6, Motorola moto x4, HTC U11 life, ako aj 10x navigáciu Sygic. Ak chcete svoje šance na výhru zvýšiť, pozývajte svojich kamarátov a známych. Ak pozvete aspoň piatich, ste v hre o ďalšiu cenu –BlackBerry KEYone. Ten z vás, kto pozve do hlasovania najviac ľudí, vyhrá práve robotický vysávač Electrolux PUREi9. Hlasovať môžete na stránke AndroidRoka.sk alebo aj mobilnou Android aplikáciou.

Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma

22.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+