MojAndroid

O Motorole Razr sme toho aj na webe za posledné mesiace napísali naozaj veľa. Tento znovuzrodený ikonický smartfón je okrem stelesnenia dávnej legendy, ktorú mnohí prezývali “žiletka”, zároveň aj vstupnou bránou do sveta skladacích smartfónov, ktoré zas pre mnohých symbolizujú budúcnosť. Na prekvapenie mnohých ľudí (vrátane výrobcu) sa model Razr stretol s tak veľkým záujmom, že Motorola musela posunúť dátum začiatku predobjednávok aj predaja. Informoval o tom portál Android Police.

Čakanie by nemalo byť dlhé

Podľa pôvodných správ mala byť Motorola Razr k dispozícii na predobjednávky od 26. decembra. Začiatok predaja bol naplánovaný na 9. januára, nakoniec sú ale oba termíny minulosťou. Motorola to verejne prehlásila s tým, že nové dátumy neurčila. Čakanie by však podľa nej nemalo byť oveľa dlhšie.

Motorola Razr 2019 displej
Motorolu Razr sme si boli obzrieť aj naživo v Londýne

Dôvodom je nečakane vysoký záujem zákazníkov. Ten pravdepodobne čakal len málokto. Určite sa na nejaký ten záujem Motorola pripraviť stihla. Väčší dopyt ju ale zaskočil. Motorola Razr totiž nie je model, od ktorého sa čakalo trhanie predajných rekordov. Ide skôr o ikonický model, ktorý je tu pre tých, ktorí si môžu dovoliť zaspomínať na prvú generáciu za cenu vysoko cez 1000 dolárov.

Motorola Razr svojou výbavou nijako extra neohúri. Ponúka čipset vyššej strednej triedy a priemernú fotovýbavu. Jediným magnetom na zákazníkov tak naozaj zostáva len skladací displej (spolu s celou konštrukciou) a druhý Quick View displej na prednej strane, či kompaktné rozmery smartfónu po zložení.

Zaujala vás Motorola razr? Buďte prví s najnovšími informáciami o tejto horúcej novinke

13.12.2019

Motorola na svojom Facebooku pridala zaujímavý status. Jeho súčasťou je link na stránku, kde sa môžete prihlásiť na odber newslettera. Vďaka nemu vám už neunikne žiadna novinka, ktorá sa týka  tohto výnimočného skladacieho smartfónu. Predpokladaný štart predaja je prvý štvrťrok 2020. Motorola o presnom dátume príchodu na slovenský trh zatiaľ mlčí.

Smartfón Motorola razr vzbudil pozornosť. Ide o prvý skladací model, ktorý sa po zložení stane naozaj kompaktným. To ocení množstvo používateľov. Aj my sme mali možnosť na chvíľu si novinku vyskúšať a naozaj sa nám páčila. Prvé dojmy si môžete prečítať v článku Motorola Razr naživo: Takto vyzerá a funguje najlacnejší skladací smartfón.

Cena po príchode na náš trh pravdepodobne presiahne hranicu 1500 eur. Stále však pôjde o najlacnejší skladací smartfón (s výnimkou Royole FlexPai). Je možné, že zariadenie bude zaradené aj do ponuky operátorov.

29.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+