MojAndroid

Spoločnosť Lenovo zaznamenalo počas krátkeho pôsobenia na slovenskom trhu skutočne množstvo dynamických zmien. Spoločnosť na trh oficiálne vstúpila na jar v roku 2014, aj keď zariadenia Lenovo boli u nás distribuované už od jesene 2013. Postupne si spoločnosť vyprofilovala vlastnú ponuku smartfónov pod značkou Vibe, ktorá ale bola vlani doplnená o značku Moto. Lenovo sa totiž stalo vlastníkom značky Motorola, ktorá má ešte aj dnes u nás veľké meno. Teraz spoločnosť Lenovo oficiálne prináša značku Motorola na slovenský trh, ktorá sa sem vracia po mnohých rokoch.

Náš tip
Moto Z2 Play: Testujeme novinku, pýtajte sa + UNBOXING video

Návrat legendy

Označenie smartfónov Lenovo Moto sa tak oficiálne mení na Motorola Moto. Včera výrobca oficiálne uviedol nový model Motorola Moto Z2 Play na náš trh a naštartoval tým novú kapitolu legendárnej značky. Tá sa nám spája s množstvom skutočne populárnych telefónov v histórii. Od úplne prvých modelov, cez také ikony ako RAZR až po sériu Moto X a súčasné série Moto Z, Moto G, Moto E a Moto C.

Čisté portfólio s jednoznačným zameraním

Lenovo tak úspešne prečistilo svoje portfólio, ktoré sa teraz skladá práve z týchto štyroch línií smartfónov, z ktorých každá má jasne zadefinovaného koncového zákazníka. Moto C sú najdostupnejšie smartfóny, ktoré sú u nás stále veľmi populárne. Séria Moto E zasa disponuje zaujímavým pomerom ceny a výkonu, o čom sme sa presvedčili aj pri testovaní modelu Motorola Moto E4 Plus. Séria Moto G je už legendárna a na úspešných predchodcov nadväzujú tento rok modely Motorola Moto G5 a Moto G5 Plus. A potom je tu séria vlajkových lodí Moto Z. Dostupnejší model Moto Z2 Play bude v predaji už od budúceho týždňa a na uvedenie novej vlajkovej lode Moto Z2 Force na Slovensku si ešte nejaký čas budeme musieť počkať.

28.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+