MojAndroid

Obľúbený smartfón s dlhou výdržou batérie bol na Android 10 aktualizovaný približne pred mesiacom. Na Slovensko sa aktualizácia dostáva teraz. Okrem samotného systému prináša bezpečnostnú záplatu z 1. apríla.

Majitelia Motoroly moto g7 power sa môžu tešiť na tmavý systémový režim, lepšie nastavenia súkromia či pokročilé ovládanie gestami.

Za tip na článok a screenshoty ďakujeme našej čitateľke Eve.

Motorola moto g7 power dostáva aktualizáciu na Android 10

1.6.2020

Motorola spúšťa vo svete aktualizáciu na Android 10 pre minuloročnú Moto G7 Power. Je to vcelku dobrá správa, nakoľko Motorola donedávna nebola práve najspoľahlivejším výrobcom, čo sa týka dodávania aktualizácií. Stále to nie je nejako úžasné, nakoľko tie aktualizácie nie sú včasné, ale aspoň prichádzajú. V Brazílii dokonca skôr, ako samotná Motorola vydá oficiálne vyhlásenie.

Séria Moto G7 dostáva aktualizácie na Android 10 od minulého mesiaca. Najprv to bola G7 Plus a neskôr bežná G7. Teraz, pre prvých používateľov G7 Power v Brazílii, prichádza Android 10, ešte pred oficiálnym oznámením od Motoroly, oznamuje Android Police.

Motorola Moto G7 Power získava Android 10 v Brazílii

Okrem štandardných funkcií, ktoré prináša nový Android, stabilná verzia QPO30.52-29 prináša aj aprílové bezpečnostné záplaty. Prvé hlásenie o tejto aktualizácii prišlo pred viac než 20 dňami od Redditora. Brazílsky Motorola účet na Twitteri na toto vydanie upozornil ešte len pred týždňom.

Tak, ako to bolo so všetkými aktualizáciami doteraz, tak aj táto prišla najskôr do Brazílie a až neskôr príde do celého sveta. Zatiaľ nemáme žiadne informácie o tom, kedy aktualizácia dorazí aj na Slovensko. Motorola však potvrdila, že pripravuje aktualizáciu aj pre Moto G7 Play.

Náš tip
Pozor! Tieto Android aplikácie si do svojho telefónu neinštalujte, obsahujú vírus
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+