MojAndroid

Moto Mods patria k atraktívnemu príslušenstvu pre smartfóny série moto z. Niekoľko z nich sme už testovali aj v redakcii, no stále prichádzajú nové a nové zaujímavé kúsky. Motorola teraz na Slovensku rozširuje ponuku doplnkov moto mods. Tento raz sa z novinky môžu tešiť hráči. Je tu totiž najnovší Moto Gamepad a ten okamžite premení váš kompatibilný smartfón na herné zariadenie a vy môžete svoju prenosnú konzolu odložiť bokom.

Použitie Gamepadu je jednoduché, stačí ho pomocou systému 16 zlatých pinov a megnetu pripevniť k moto z sérii smartfónov a v rukách sa vám objaví známe ovládacie prostredie s analógovými tlačidlami. Na ovládanie máte k dispozícii dva pákové ovládače, smerový ovládač a funkčné tlačidlá.

Motorola myslela aj na to, že hranie hier je náročné na spotrebu batérie smartfónu. Moto Gamepad má preto vstavanú batériu s kapacitou 1 000 mAh. Vďaka tomu získate výdrž asi 8 hodín hrania, a to bez spotrebovania energie smartfónu. Viac sa o zariadení dozviete v našom videu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ceny Moto Gamepad a dostupnosť

Moto Gamepad kúpite na Slovensku za 89 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+