MojAndroid

Aplikácia Moto Camera 2 je premyslený spôsob, ako veľmi rýchlym a zároveň efektívnym spôsobom dodať nové funkcie do smartfónov značky Motorola. Fotoaplikácia je totiž dostupná v samotnom Obchode Play a tým pádom aktualizácie Moto Camera 2 sú omnoho rýchlejšie, ako keby mali používatelia čakať na aktualizácie samotného systému.

Verzia: 7.2.31.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.2.31.13
Aktuálna cena: Zdarma

Vymoženosti z Moto G7 na rôznej Motorole

V decembri minulého roka bol do aplikácie pridaný tzv. portrétny režim fotografovania, ktorý rozmazáva pozadie za osobami či predmetmi. Po tomto update si majitelia telefónov Motorola mohli pridať vodoznak s názvom modelu, na ktorom bola fotografia vyhotovená. Aktuálna verzia fotoaplikácie však prináša zrenovované prostredie, ktoré môžeme poznať z novej série smartfónov Moto G7 (známe ako “Leveler UI”) či živé filtre fotografií.

Podľa najnovších aplikácií bude pridaná aj podpora AR nálepiek a isté prvky z Google Lens. Aktualizácie sa dočkal aj manuálny režim, ktorý po novom disponuje možnosťou vyváženia bielej podľa kelvinovej teplotnej stupnice. Opráv sa dočkali aj isté bugy v aplikácii.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Aktualizácia Moto Camera 2 pridáva nové doplnky pre smartfóny Motorola
Náš tip
Motorola prináša nové funkcie s aktualizáciou aplikácie fotoaparátu
Náš tip
Moto Z3 Play dostáva AR nálepky, Moto G5s Plus zaujímavé funkcie
18.2.2019
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+