MojAndroid

Spoločnosť Motorola patrí k tým, ktoré svoje vlastné aplikácie v systémoch svojich smartfónov aktualizujú cez oficiálny obchod Google Play. Jednou z takých aplikácií je aj Moto Camera 2 určená na ovládanie fotoaparátov Moto smartfónov posledných generácií. V najnovšej aktualizácii na verziu 7.2.31.13 prináša nové funkcie nielen pre vlajkové modely Motorola Moto Z3 a Moto Z3 Play, ale aj pre ďalšie zariadenia vrátane Motoroly Moto G5s Plus.

Pre Motorolu Moto Z3 a Moto Z3 Play prináša aktualizácia možnosť pridávať nálepky v rámci rozšírenej reality(AR) a taktiež vodoznak. V druhom prípade jednoducho pridáte svoj podpis respektíve meno(do 30 znakov) a ten sa na fotografii objaví v ľavom dolnom rohu bohužiaľ aj s logom Motoroly.  Vodoznak by mal byť narozdiel od AR nálepiek prístupný aj pre ´´dalšie zariadenia. Pre Motorolo Moto G5s Plus a aj ostatné smartfóny podporované aplikáciou prináša aktualizácia selfie portrét mód, ktorý rozmaže pozadie za vyfotografovanou osobou(blur efekt). Novinkou je aj vstavaný pomocník vysvetľujúci ovládanie aplikácie. Opravy chýb a optimalizácia je potom samozrejmosťou každej aktualizácie.

Verzia: 7.2.31.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.2.31.13
Aktuálna cena: Zdarma
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.12.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+