MojAndroid

Amazon si pre nás opäť pripravil zaujímavú akciu na hru dňa. Zadarmo si cez jeho Amazon AppStore môžete do svojich mobilných zariadení stiahnuť hru Monument Valley, ktorá je inak dostupná za 3,99 doláru. Monument Valley je prepracovaný titul, ktorý si vyslúžil už množstvo ocenení a okrem chytľavého gameplay-u ponúka aj naozaj krásne grafické spracovanie. Jeho logicky založené levely vás nútia rozmýšľať o premiestňovaní predmetov, otáčaní hracej plochy do nereálnych tvarov a podobne. Celkovo táto hra ponúka niekoľko desiatok levelov, ktoré spoločne vytvárajú jednotný príbeh, čo vás bude nútiť prechádzať úroveň za úrovňou.

Aktualizácia, 14:30

Akcia bola rozšírená o ďalšie aplikácie a hry. Nachádza sa medzi nimi napríklad hra Exiles, ktorá normálne stojí 7 dolárov, či titul AVG Antivirus PRO s pôvodnou cenou 12 dolárov. Všetky aplikácie nájdete na priloženom odkaze. Akcia trvá do 1. júla 2015.

Amazon.com  Free App of the Day Bundle  Apps   Games

Náš tip
HRY | Monument Valley: Balík levelov Ida’s Dream si od 25. júna stiahnete zadarmo

Stiahnuť aplikácie a hry zadarmo z Amazon AppStore

Za tip na článok ďakujeme čitateľovi s prezývkou coroner.

25.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+