MojAndroid

Pokiaľ máte vlastnú webstránku a sledujete na nej rôzne štatistiky, tak rozhodne poznáte aj nástroj Google Analytics. Ten je už dlhšiu dobu dostupný nielen na webe, ale aj vo forme mobilnej aplikácie. A práve tá sa dočkala v týchto dňoch masívnej aktualizácie, ktorá prináša nový dizaj, aj vylepšené funkcie.

Najväčšou zmenou v aplikácii Google Analytics je implementovanie Material dizajnu. Aplikácia získala okrem “plochých” prvkov aj viac farieb a celé prostredie je prehľadnejšie. Oveľa praktickejšia je aj práca s grafmi a štatistikami, ktoré sa ovládajú gestami. Jednoduchšie si nastavíte rozsahy a vzhľad grafov, čo je pri štatistikách naozaj dôležité. Výbornou je aj vylepšená možnosť zdieľania štatistík. Tie si odteraz jednoduchšie vyexportujete, takže ich môžete aj priamo z aplikácie zdieľať vašim kolegom alebo priateľom. Celkovo hodnotíme zmenu aplikácie Google Analytics veľmi pozitívne. Ak vám aktualizácia tejto aplikácie neprišla do zariadenia automaticky, stiahnite si ju pomocou nižšie priloženého odkazu.

Verzia: 3.7.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.7.5
Aktuálna cena: Zdarma
22.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+