MojAndroid

Ak nie je počúvanie dlhých prezentácií o najnovšej aktualizácii Android 15 vašou šálkou kávy, Google má pre vás zábavnejšiu alternatívu. Spoločnosť sa spojila s tímom McLaren Formula 1 a vytvorila sériu mini hier Game On na predstavenie nových funkcií Androidu 15, informuje AndroidAuthority. Táto interaktívna skúsenosť umožňuje používateľom objavovať nadchádzajúce funkcie operačného systému, zatiaľ čo sa bavia, a dokonca obsahuje aj vystúpenia jazdcov McLaren F1, Landa Norrisa a Oscara Piastriho.

Hra Google Play Protect vyzýva hráčov navigovať monopost McLarenu cez trať plnú podvodných aplikácií, čím zdôrazňuje novú funkciu ochrany pred podvodmi priamo v zariadení. Táto funkcia sľubuje detekciu hrozieb v reálnom čase, pričom identifikuje a zabráni používateľom v inštalácii škodlivých aplikácií.

Mohlo by vás zaujímať:

Hra Theft Detection Lock sa vtipne venuje krádeži telefónov prostredníctvom hry v štýle Whack-a-mole. Úspešnou obranou virtuálneho telefónu hráči objavia možnosti detekcie krádeže pomocou AI, ktorá automaticky uzamkne telefón pri pokuse o krádež, čím chráni používateľské dáta. Aj táto funkcia pristane v najnovšom Androide 15.

Tretia hra, Gemini on Android, čerpá inšpiráciu z rytmických hier ako Tap Tap Revenge. Hráči musia udržiavať svoju Gemini loptu v správnom pruhu, aby plnili úlohy. Nové funkcie zvýrazňujú vylepšenia umelej inteligencie od Google, vďaka čomu je viac kontextovo vedomá, integrovaná a nápomocná na zariadeniach s Androidom. Séria Game On ponúka ďalšie tri hry: Google Cast, Private Space a Circle to Search. Aj takýmto zaujímavým spôsobom sa používatelia dokážu naučiť pracovať s novými funkciami systému, čo hodnotíme veľmi pozitívne, najmä v oblasti získavania vedomostí.

Náš tip
TOP10: Ktoré bezplatné hry sú na Slovensku najpopulárnejšie?
16.5.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+