MojAndroid

Microsoft sa púšťa do boja s konkurenciou zaujímavou časovo obmedzenou ponukou. Majiteľom tabletu iPad ponúka na výmenu darčekovú poukážku v hodnote 200$, ktorú môžu použiť na nákup tabletu Microsoft Surface alebo iných produktov v Microsoft Store. Microsoft prijíma tablety iPad 2, iPad 3 a iPad 4, ktoré nevykazujú veľké znaky opotrebenia alebo poškodenia.

5725-microsoft-surface-vs-apple-new-ipad-battle-begins2

Akcia začala už 5. septembra a bude trvať do 27. októbra tohto roka. Platná je ale len vo vybraných kamenných obchodoch Microsoftu v USA a Kanade. Aj takýmto spôsobom chce zvýšiť záujem o tablet Surface, o ktorý doteraz spotrebitelia neprejavili veľký záujem. Hlavným dôvodom je cena, ktorá sa pri vybavenejšej PRO verzii pohybuje na úrovni 799$. Lacnejší Surface RT stojí u nás 454€.

Zaujímavé je to, či Microsoft plánuje podobnú akciu aj pre Android tablety. Našiel by sa niekto, kto by bol vymenil svoj Android za Surface? :-)

Zdroj: zdnet

13.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+