MojAndroid

Facebook Messenger patrí medzi najobľúbenejšie komunikačné platformy na svete a veľkej obľube sa teší aj na Slovensku. Pre svojich používateľov si teraz pripravil veľkú novinku, ktorá súvisí s vylepšením bezpečnosti.

Nemali by ste prehliadnuť:

Vaše čety teraz budú ešte viac v bezpečí, pretože si ich môžete jednoducho zaheslovať 6-miestnym PIN kódom. Ide vlastne o akési bezpečné úložisko zabezpečené end-to-end šifrovaním. Komunikácia je kompletne zašifrovaná priamo na úrovni zariadenia. Ak svoju komunikáciu pod heslom mať nebudete a do Messengera sa prihlásite na novom zariadení, históriu neuvidíte.

V konečnom dôsledku bude zážitok z používania aplikácie úplne rovnaký, zabezpečené čety bude samozrejme možné otvoriť prostredníctvom akéhokoľvek zariadenia. Stačí len poznať svoj vlastný PIN. Viac informácií nájdete na stránkach Facebooku.

Táto novinka zatiaľ pravdepodobne nie je dostupná pre úplne všetkých používateľov. Ak ste ju ešte nedostali, nemusíte zúfať, po najbližšej aktualizácii sa tak určite stane. V rámci redakcie máme už na niektorých zariadeniach funkciu dostupnú, na niektorých stále nie. Dostupnosť aktualizácie aplikácie si môžete skontrolovať v obchode Google Play.

Messenger
Messenger
Price: Free
  • Messenger Screenshot
  • Messenger Screenshot
  • Messenger Screenshot
  • Messenger Screenshot
  • Messenger Screenshot
  • Messenger Screenshot
Náš tip
Messenger onedlho príde o možnosť posielania SMS správ
15.1.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+