MojAndroid

Epidémia koronavírusu Covid-19 a nútená karanténa vo väčšine krajín asi najviac pomohli aplikáciam na videohovory. Darilo sa Skype, Google Meet, Facebook Messengeru, ale najvýraznejšie aplikácii Zoom. A to aj napriek mnohým bezpečnostným problémom. Podľa portálu AndroidPolice sa teraz v obchode Google Play objavila aplikácia JioMeet, ktorá by ako z oka vypadla práve Zoomu.

Okopírované prostredie je až dych vyrážajúce

Aplikáciu vytvorila a oznámila indická telekomunikačná spoločnosť Reliance Jio. Jej grafické a používateľské prostredie až príliš pripomína prostredie Zoomu. Podľa veľa ľudí v Indii, ktorí už aplikáciu vyskúšali, ide o kópiu 1:1. To môžete vidieť aj na snímkach obrazovky, ktoré zdieľali na svojom Twitter účte. Zatiaľ čo grafické prostredie je identické, tak model monetizácie je odlišný. Zoom totiž skrýva skoro všetky funkcie za predplatné a JioMeet ich poskytuje úplne zdarma.

 

Môžete v ňom uskutočniť neobmedzené množstvo šifrovaných hovorov s až 100 ľuďmi súčasne v rozlíšení 720p. Hovory môžu mať maximálnu dĺžku 24 hodín. Je tu možnosť prihlásenia z viacerých zariadení s jednoduchým systémom prepínania medzi nimi. Môžete vytvárať skupinové miestnosti a určovať, kto do nich bude mať prístup. Samozrejme nechýba možnosť zdieľania obrazovky s ostatnými účastníkmi, alebo bezpečný režim pre vodičov automobilov.

Proste všetky funkcie Zoomu v rovnakej grafickej podobe, akurát v prípade JioMeet úplne bezplatne. Pokiaľ by ste si chceli aplikáciu vyskúšať, tak to pravdepodobne nebude mimo indický trh možné.

JioMeet
JioMeet
Price: Free
  • JioMeet Screenshot
  • JioMeet Screenshot
  • JioMeet Screenshot
  • JioMeet Screenshot
  • JioMeet Screenshot
Náš tip
Samsung Galaxy S10+: Koľko stojí výmena batérie? | Servis
8.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+