MojAndroid

Sociálna sieť Instagram momentálne v niektorých krajinách popularitou prekonáva aj samotný Facebook. Môže za to aj množstvo nových funkcií, ktoré v posledných rokoch získala. Jednou z najobľúbenejších sú aj Príbehy (Stories). V zahraničí už dlhšiu dobu môžu dokonca používatelia pridávať do svojich príbehov hudbu. Minulý týždeň bola táto funkcia konečne spustená aj na Slovensku.

Instagram Príbehy hudba

Nechýbajú ani slovenskí interpreti

Príbehy v Instagrame slúžia na krátkodobé 24-hodinové zdieľanie fotografii, videí alebo iných odkazov pre vašich sledovateľov. Tie teraz môžete vylepšiť hudbou z integrovanej knižnice. V nej nájdete väčšinu populárnych interpretov s ich vybranými skladbami. A to vrátane slovenských. Samozrejme sa nejedná o kompletné skladby, ale iba ich 15-sekundové ukážky.

Ako pridať hudbu do Príbehov?

Postup pridania hudby je jednoduchý:

  1. Pri vytváraní príbehu stačí kliknúť na ikonku štvorcového smajlika so záložkou v hornej lište.

2. Následne vyberiete položku Music.

3. Buď si vyberiete z navrhovaných skladieb podľa popularity, nálady a žánru, alebo si vyhľadáte konkrétneho interpreta respektíve skladbu. Ak sa v knižnici nachádza, tak si pred vložením môžete vypočuť jej 15-sekundovú ukážku.

4. Názov skladby sa môže v príbehu zobraziť v rôznych formách.

Pre novú funkciu je samozrejme potrebné aktualizovať aplikáciu Instagram na najnovšiu verziu cez obchod Google Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Obľuba reklamy na Instagrame rastie, a to na úkor Facebooku

 

9.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+