MojAndroid

Populárny WhatsApp a Instagram už niekoľko rokov vlastní spoločnosť Facebook. My to veľmi dobre vieme, ale väčšina bežných používateľov o tom zrejme absolútne netuší. A ako najlepšie by tento fakt mohol Facebook dostať do povedomia používateľov Instagramu a WhatsApp? Pridaním “Facebooku” priamo do názvov týchto dvoch aplikácií.

Instagram from Facebook a WhatsApp from Facebook

Presne to sa teda aj udeje. Facebook už oznámil zamestnancom spoločností Instagram a WhatsApp, že plánuje zmeniť označenie oboch aplikácií. Pravdepodobne teda v najbližšom čase môžeme očakávať premenované aplikácie na “Instagram from Facebook” a “WhatsApp from Facebook”. Je zaujímavé sa zamyslieť nad tým, či aj napríklad “Boomerang from Instagram” sa onedlho premenuje na “Boomerang from Instagram from Facebook”. :-)

Náš tip
Ako nahrať fotky na Instagram cez PC | Návod

Už aj hovorca spoločnosti Facebook túto zmenu potvrdil slovami: “Chceme, aby používatelia mali jasnejšiu predstavu o produktoch a službách, ktoré sú súčasťou Facebooku”. So všetkou negatívnou mediálnou pozornosťou, ktorá sa Facebooku v poslednej dobe dostáva, je zvláštne, prečo Facebook považuje za dobrý nápad informovať všetkých svojich kritikov, že (mimochodom) aj obľúbený Instagram a WhatsApp sú pod ich palcom.

Náš tip
http://Podvodné videá na Facebooku sa snažia vylákať vaše prihlasovacie údaje

6.8.2019
Zdroj: gsmarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+