MojAndroid

Instagram prináša ďalšie novinky do svojej mobilnej aplikácie. Tentokrát bude možné pridávať hlasovanie do denných príbehov. Táto funkcia tak obohatí nálepky, teplotu či voľbu miesta. Ide o jednoduché otázky s odpoveďou áno / nie. Vaši priatelia uvidia výsledky bezprostredne po hlasovaní a takisto uvidia, kto ako hlasoval na obrazovke, ktorá takisto zobrazuje, koľko priateľov si daný denný príbeh pozrelo.

Hlasovanie môže priniesť viac atraktívnosti

Náš tip
Instagramu pomohli Stories získať už milióny nových používateľov

Okrem atraktivity služby si Instagram niektoré funkcie preberá od programov na úpravu fotografií, ako napríklad rozkvapkanie farieb. To vám umožní lepšie zosúladiť prvky do rovnakého farebného odtieňu. Okrem toho teraz Instagram uľahčuje aj centrovanie a vrstvenie nálepiek, textu a ďalších prvkov v rámci denných príbehov.

Náš tip
Instagram prináša možnosť zdieľania “Stories” medzi priateľov

Nová funkcia Instagramu zatiaľ nemusí byť dostupná pre všetkých používateľov. Určite sa však objaví aj vo vašich smartfónoch v najbližších dňoch až týždňoch. Aplikáciu Instagram si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: techcrunch

5.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+