MojAndroid

Určite sa vám stalo, že pri prezeraní 24 hodinových príbehov na Instagrame vás nejaký príspevok zaujal natoľko, že ste ho chceli preposlať svojim priateľom či skupine sledovateľov. Doteraz ste mohli akurát odporučiť, aby si daný príspevok pozreli. Teraz Instagram prináša možnosť priameho zdieľania príbehov medzi vašich priateľov alebo skupinu sledovateľov. Zachováva však aj vaše “súkromie.”

Jednoduché a rýchle

Náš tip
Instagram prinesie “Stories” aj do webovej verzie pre smartfóny

Pokiaľ chcete poslať niekomu daný príbeh, stačí kliknúť na ikonku v pravom dolnom rohu, vybrať priateľa alebo skupinu a odoslať. V prípade, že niekto zdieľa príspevok s vami, nájdete ho v sekcii súkromných správ na Instagrame. Ak príbeh po 24 hodinách vyprší, zmizne aj z vašej súkromnej správy.

Ak nechcete, aby boli vaše príbehy zdieľané v súkromných konverzáciách iných používateľov, môžete to zakázať v nastaveniach. Ak máte “súkromný účet” na Instagrame, tak vaše príbehy môžu sledovať a zdieľať pochopiteľne len vaši sledovatelia, ktorých ste vopred schválili.

Náš tip
Hackeri získali údaje miliónov Instagram účtov. Niektoré patria celebritám

Sociálna sieť Instagram je rozhodne lídrom v zdieľaní každodenných momentov a to či už vo forme fotografií, videí, príbehov či živého vysielania. Ktoré z funkcií Instagramu používate najčastejšie vy? Budete využívať novú funkciu zdieľania príbehov? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidcommunity

14.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+