MojAndroid

Sociálnej sieti Instagram sa pod taktovkou Facebooku naozaj darí. Najnovšie informácie hovoria o tom, že túto sieť používa mesačne viac ako 400 miliónov aktívnych používateľov, čo je o 100 miliónov ľudí viac ako tomu bolo v decembri 2014. Hlavný prísun nových používateľov hlási Instagram z Európy a Ázie. Zaujímavým údajom je aj fakt, že títo používatelia denne zverejnia viac ako 80 miliónov fotografií. Zdá sa tak, že kúpa tejto sociálnej siete za 1 miliardu dolárov v roku 2012 sa Facebooku naozaj oplatila. Oficiálne vyjadrenie Instagramu pri tejto príležitosti znie:

Sme veľmi nadšení, že Instagram komunita narástla na viac ako 400 miliónov používateľov. Zatiaľ, čo sú pre nás takéto míľniky veľmi dôležité, nás naozaj vzrušuje spôsob, akým vizuálna komunikácia robí svet o trošku menším pre každého z nás. Naša komunita sa stala ešte viac globálnou a až 75% ľudí žije mimo USA. Všetci noví Intagrameri – vitajte! Z posledných 100 miliónov z vás, ktorí sa k nám pripojili, je viac ako polovica ľudí z Európy a Ázie. Najviac nových ľudí pochádza z krajín ako Brazília, Japonsko a Indonézia.

Ako dlho si na záchode ty? #MojAndroidSK #MojAndroid #toilet #smartphone #smartfon #wifi #charger #time #android #pauza #mobile #games

Fotka uverejnená používateľom MojAndroid.sk (@mojandroid.sk),

Pokiaľ máte aj vy Instagram účet, môžete sledovať náš profil na odkaze @mojandroid.sk.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Instagram

23.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+