MojAndroid

Niektorí výrobcovia chrlia jeden smartfón za druhým, len s malým časovým odstupom, zvyčajne niekoľko mesiacov. Tých, čo prinášajú na trh novinky len raz či dvakrát do roka, je naozaj málo. Preto aj v druhom kvartáli sa ešte môžeme tešiť na viaceré zaujímavé modely.

Mohlo by vás zaujímať:

Privítame množstvo noviniek

Web Playfuldroid uverejňuje informácie o pripravovaných novinkách a svoje zhrnutie prezentuje na sociálnej sieti X (Twitter). Posledná aktualizácia očakávaných predstavení rôznych značiek hovorí o tom, že v najbližších týždňoch a mesiacoch by sme mali privítať množstvo zariadení.

Nové smartfóny Q2 2024
Tieto smartfóny prídu v najbližších mesiacoch | Zdroj: Playfuldroid

Medzi nimi napríklad nový skladací Vivo X Fold3 Pro, cenovo dostupný OnePlus Nord 4, globálnu sériu Honor 200, na čínskom trhu bude mať premiéru prvé skladacie véčko od Xiaomi a viacero noviniek by mala oznámiť aj Motorola. Nielen novinku radu Moto G, ale aj ďalšiu generáciu smartfónov s ohybným displejom.

Na zverejnenom obrázku je prehľadne usporiadaný zoznam očakávaných eventov. Niektoré sú už oficiálne potvrdené, iné sú predpokladané. Preto ešte môže prísť k zmene. Po globálnej premiére noviniek vám na našom webe prinesieme podrobné informácie.

Náš tip
Škodí batérii v smartfóne bezdrôtové nabíjanie?

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+