MojAndroid

Huawei Watch GT 3 sú nami veľmi obľúbené inteligentné hodinky s prémiovým dizajnom. Čínsky gigant Huawei teraz pre ne pripravil update. Informácie priniesla stránka Huawei Central.

Aktualizácia pre Huawei Watch GT 3 príde s novým balíkom funkcií

Najnovšia verzia softvéru nesie označenie 2.1.0.362. Balík s týmto firmvérom má veľkosť 341 MB. Júnová aktualizácia prináša nový pohybový metronóm, platobný systém WeChat, ktorý funguje v domovskej Číne, podporu pre vzdialené ovládanie fotoaparátu na iPhonoch a taktiež aj podporu pre prenášanie obrazu z fotoaparátov iPhonu na displej samotných hodiniek.

Ďalej poteší prídavný widget na ovládanie prehrávaných skladieb – konečne! Na toto sme čakali. Túto funkciu ponúkajú aj tie najlacnejšie smart hodinky či fitness náramky a drahé hodinky od Huawei ňou doteraz nedisponovali.

Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3 balenie | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Dámy poteší pridaný systém na sledovanie menštruačných cyklov. Aktualizácia na záver samozrejme ešte opravuje nejaké skryté chyby a zlepšuje optimalizáciu systému, takže by mal prístroj fungovať ešte rýchlejšie. Aktualizácia sa momentálne šíri medzi čínskymi používateľmi, no onedlho by sa mala dostať aj k nám.

Vyhľadať ju môžete aj ručne v aplikácii Huawei Health v sekcii s pripojenými zariadeniami. Pokiaľ by už k vám update dorazil, môžete nám o tom dať vedieť v komentároch pod článkom.

Náš tip
Pixely dostali veľký júnový update. Tieto novinky prináša
7.6.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+