MojAndroid

Spoločnosť Huawei prináša novú aktualizáciu pre svoje smart hodinky Huawei Watch GT 2 a Watch Fit. Čo všetko prináša, prezradil portál Huawei Central.

Čo prináša aktualizácia pre Huawei Watch GT 2?

Aktualizácia s číselným označením 11.0.14.53 je v beta verzii a momentálne obmedzená pre 1800 čínskych majiteľov 46 milimetrového modelu Huawei Watch GT 2. Jej veľkosť je 219 MB. Používatelia si vďaka nej môžu dať heslo na uzamknutú obrazovku: Či je však pohodlné ho zadávať pri každom odomknutí hodiniek, si už majitelia hodiniek musia rozhodnúť samí.

Huawei Watch GT 2 aktualizácia| Foto: HuaweiCentral.com

Ďalším vylepšením sú nové športové outdoorové aktivity. Pri outdoorových športoch príde vhod aj nové zobrazenie východu a západu slnka. Nová funkcia “tempo zóny” vám prinesie odbornejšiu pomoc pri cvičení. Hodinky teraz podporujú aj prepojenie a zdieľanie údajov tretích strán so smartfónmi  a športovým vybavením Huawei.

Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2 Pro | Foto: Redakcia

{{shop_name}} od {{product_price}}

Bola pridaná aj nová možnosť zobraziť na Always-On displeji údaje o cvičení v reálnom čase. Túto funkciu aktivujú používatelia v sekcii Nastavenia> Nastavenia cvičenia> Obrazovka vždy zapnutá. Ženy zase ocenia vylepšenú funkciu menštruačného cyklu s pridanou podporou cyklov v hodinkách. Kedy bude aktualizácia dostupná aj mimo čínsky trh, zatiaľ výrobca neoznámil.

Čo prináša aktualizácia Pre Huawei Watch Fit?

Aktualizácia pre Huawei Watch Fit má podľa portálu HuaweiCentral číselné označenie 1.0.5.20. Najdôležitejšími funkciami, ktoré prináša, sú možnosť odpovedať na SMS správy a dať heslo na uzamknutú obrazovku. Aktualizácia vylepšuje aj stabilitu systému a hlavne stabilitu Bluetooth spojenia medzi hodinkami a smartfónom. Poslednou zmenou je oprava občasných abnormálnych porúch displeja pri meraní športových aktivít.

Huawei Watch Fit uzamknutá obrazovka | Foto: HuaweiCentral.com

Aktualizácia je momentálne dostupná v Číne a v ďalších týždňoch by sa mala objaviť aj na globálnom trhu. Jej veľkosť je iba 6,49 MB. Portál HuaweiCentral tiež pripomína, že čínsky výrobca by mal v blízkej dobe uviesť na trh aj novú generáciu hodiniek Huawei Watch Fit 2 s viacerými vylepšeniami.

Huawei Watch Fit
Huawei Watch Fit | Foto: Huawei

{{shop_name}} od {{product_price}}

Aktualizuje aj konkurencia:

Náš tip
Google možno chystá prekvapenie. Pixel 6 nebude jediným predstaveným modelom
21.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+