MojAndroid

Po dlhej dobe sa užívatelia inteligentného náramku Xiaomi Mi Band 6 môžu tešiť novej aktualizácií. Najnovšia verzia firmvéru sa označuje V1.0.4.38 a vylepší náramok jednou novou užitočnou funkciou. Ako ďalšie budú pridané aj možnosti používať Mi Band 6 v ďalších jazykoch. Zatiaľ nie je známe, aké konkrétne to budú. Tieto informácie poskytol zdroj TizenHelp.com.

Xiaomi Mi Band 6 titulka
Foto: Mi.com

Čím nová funkcia pre Xiaomi Mi Band 6 poteší?

Funkciou, ktorá pribudne na smart náramku, bude používanie obrazovky ako zdroj svetla. Táto novinka má názov “flashlight.” Nový prídavok zabezpečí, ak užívateľ na dotykovom displeji stlačí možnosť baterky, obrazovka hodiniek zmení farbu pixelov na bielu. To vyprodukuje dostatok svetla na osvietenie tmavej miestnosti. Vývojári vo firme Xiaomi pravdepodobne mysleli na to, že ak náhodou vypadne v dome elektrina, tak pomocou tejto funkcie nemusíte hľadať svoj smartfón. Môžete si jednoducho posvietiť náramkom. Ak by ste v takejto situácii mali svoje hodinky na zápästí, dokázali by určite byť veľmi užitočné.

V dnešnej dobe už skoro všetky druhy nositeľnej elektroniky obsahujú túto funkciu, no na najnovší model Mi Band 6 to vývojári urobili až teraz. Najnovšia verzia sa už pomaly rozbieha v Kuwajte, Veľkej Británií, Česku a aj na území Slovenska. Čoskoro sa tento update určite dostane aj do ďalších oblastí.

Xiaomi Mi Band 6
Xiaomi Mi Band 6 | Foto: AndroidPolice.com

Pokiaľ si chcete nainštalovať V1.0.4.38 aktualizáciu do vášho Mi Band 6, tak si musíte v prvom rade skontrolovať, či máte najnovšiu 5.3.0 verziu v aplikácii Mi Fit.

Ak však nemáte záujem o spomínané Mi Bandy od Xiaomi a potrebujete poradiť, s výberom vám určite pomôže náš zoznam najlepších smart hodiniek. Nájdete v ňom rôzne porovnania pre všetky cenové kategórie. Vybrať si určite dokážete zariadenie podľa vašich predstáv.

Náš tip
Akcia v Google Play: Tieto platené aplikácie a hry sú teraz zadarmo

9.8.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+