MojAndroid

Huawei sa pri príležitosti uvedenia smartfónu Nova v Indii pochválil zaujímavým údajom. Do dnešného dňa sa mu totižto podarilo za tento rok dodať celosvetovo už viac ako 100 miliónov smartfónov. Pre túto čínsku spoločnosť ide o výbornú správu a už teraz je jasné, že sa jej podarí prekonať svoje minuloročné maximum. K dobru má ešte stále 2,5 mesiaca, ktoré bývajú z pohľadu predajov najvyťaženejšie z celého roka.

Len nedávno pritom Huawei oznámil, že predal už viac ako 6 miliónov smartfónov Huawei P9, ako aj 1,5 milióna zariadení so značkou Honor. Navyše, ťahákom má byť tiež nový Huawei Mate 9, ktorý bude ešte len predstavený, a to už 3. novembra. Do predaja by sa mal dostať ešte pred Vianocami! Ako sa pre Huawei vyvinie záver roka zatiaľ môžeme len odhadovať, no vzhľadom na doterajší vývin sa dá usúdiť, že rok 2016 bude pre jedného z najväčších výrobcov smartfónov veľmi úspešný.

Zdroj: gsmarena

15.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+