MojAndroid

Obľúbený smartfón Huawei P10 dostáva decembrovú bezpečnostnú aktualizáciu, ktorá zahŕňa bezpečnostné záplaty a opravy chýb od spoločnosti Google. Aktualizácia je v súčasnosti k dispozícii už aj pre slovenských zákazníkov Huawei. Okrem týchto vylepšení prináša aktualizácia aj podporu služby VoWifi zo strany výrobcu zariadenia.

Náš tip
Huawei P10: Vydarený refresh | RECENZIA

Decembrová bezpečnostná aktualizácia a VoWifi

Nová aktualizácia pre smartfón Huawei P10 prichádza vo veľkosti 610 MB, čo rozhodne nie je málo. Uistite sa, či máte dostatok voľného priestoru na vnútornom úložisku a sťahovanie odporúčame zrealizovať pri neobmedzenom Wi-Fi pripojení. Aktualizácia prichádza pod kódovým označením VTR-L09C432B180 a takisto vyzýva majiteľov zariadení, ktorí majú záujem o novú funkciu VoWifi, aby kontaktovali svojho operátora na zistenie dostupnosti tejto služby.

Bezpečnostná aktualizácia je nemenej dôležitá ako tá systémová s novými funkciami. Napriek tomu Huawei P10 stále čaká na prípadnú aktualizáciu s novšou verziou systému vo verzii Android 8.0 Oreo. Aktuálne sa tak majitelia tohto zariadenia musia uspokojiť s kombináciou systému Android 7.0 Nougat a nadstavbou vo verzii EMUI 5.1.

Náš tip
Huawei P10: Takto hodnotíte telefón v používateľských recenziách

Náš tip
Android Duel: Huawei P10 vs. Samsung Galaxy S8

Dostali ste už decembrovú bezpečnostnú aktualizáciu na váš smartfón? Ako ste spokojný so softvérovou podporou vášho Android zariadenia? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom :-)

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+