MojAndroid

Katalóg Android telefónov a tabletov na našom webe obsahuje stovky rôznych zariadení, ktoré môžete okrem iného aj porovnávať a prezerať si ich špecifikácie. Tiež ich ale môžete hodnotiť vašimi vlastnými Používateľskými recenziami. Tých ste už napísali takmer 2400, čo je skutočne dosť na to, aby si ostatní čitatelia mohli spraviť nezávislý názor, ktorý im určite pomôže pri kúpe nového zariadenia. Teraz spoločnosť Huawei odmení niekoľkých z vás za to, že ste sa podelili o vaše skúsenosti so smartfónmi tohto výrobcu.

Huawei P10

Vlajková loď spoločnosti Huawei pre tento rok priniesla atraktívne vylepšenia a dizajnové zmeny, vďaka čomu sa P10 stal jedným z najobľúbenejších smartfónov prvého polroka tohto roka. Telefón zaujme elegantným kovovým prevedením a veľmi pekným 5,1″ Full HD displejom. Vo vnútri sa nachádza výkonný čip Kirin 960, 4 GB RAM a 64 GB vnútornej pamäte aj pre tých najnáročnejších používateľov.

Poteší veľmi kvalitný duálny fotoaparát Leica, ktorý kombinuje klasický 12MP a monochromatický 20MP snímač. Výsledkom je vyššia ostrosť klasických fotografií a niekoľko špeciálnych fotografických režimov a efektov, ktoré je možné dosiahnuť práve použitím duálneho fotoaparátu.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Huawei P10.

Okrem toho telefón ponúka batériu s kapacitou 3200 mAh a podporu rýchleho nabíjania Super Charge, vďaka čomu sa telefón nabije skutočne veľmi rýchlo. Poteší aj prítomnosť 3,5mm jacku pre slúchadlá, ktorý zmizol z takmer každej vlajkovej lode tento rok, no Huawei P10 ho stále ponúka a poteší tak majiteľov klasických káblových slúchadiel. Nechýba ani skener odtlačkov prstov, ktorý je v tomto prípade na prednej strane a okrem iného slúži aj ako komplexné navigačné tlačidlo, vďaka čomu môžete využiť displej naplno bez zobrazených navigačných tlačidiel.

Ako hodnotíte telefón vy?

V našom Android katalógu píšete okrem názorov k smartfónu Huawei P10 aj hodnotenia ďalších zariadení. Okrem hodnotenia konštrukcie, dizajnu, výkonu, ceny, displeja, výdrže batérie a fotoaparátu má každý používateľ možnosť napísať aj krátku alebo aj dlhšiu recenziu so zhrnutím skúseností z používania. Vďaka tomu má každý ďalší používateľ možnosť prečítať si reálne skúsenosti so zariadením, a to často aj po niekoľkých mesiacoch používania.

Spoločnosť Huawei odmení troch autorov recenzií smartfónu Huawei P10 v našom katalógu, a to konkrétne používateľov s prezývkami:

Výhercov odmien budeme v najbližších dňoch kontaktovať. Súhrn ich skúseností spolu s ďalšími recenziami nájdete v našom Android katalógu. Ak chcete aj vy pridať recenziu na svoje zariadenie a podeliť sa o svoje skúsenosti, môžete tak spraviť veľmi jednoducho. Prejdite do nášho Android katalógu a pohľadajte v ňom vaše zariadenie. Následne kliknite na záložku Recenzie a vyberte možnosť Pridať recenziu.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Huawei.

12.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+