MojAndroid

Virtuálna realita je už niekoľko rokov známa a dostupná pre tých, ktorí by si ju chceli vyskúšať. Stále je však čo zlepšovať a vždy sa ešte nájde milión spôsobov, ako ju obohatiť. Jeden z nich prinieslo aj HTC v spolupráci so spoločnosťou McLaren. Limitovaná edícia headsetu Vive Pro vás prenesie do prostredia Formule 1.

Nielen dizajnová zmena

Pri príležitosti Grand Prix v Abú Dabí bol predstavený HTC Vive Pro McLaren Limited Edition. Ide o headset, alebo set virtuálnej reality, ktorý so sebou oproti normálnej verzii prináša zopár zmien, ktoré stoja za zmienku. Ide o oficiálny headset súťaže McLaren Shadow Project. Jeho dizajn bol teda uspôsobený tejto príležitosti.

“Realistické zážitky, ktoré dokáže HTC Vive Pro McLaren Limited Edition sprostredkovať, ocenia nielen príležitostní hráči, ale aj profesionálni pretekári. Vďaka virtuálnej realite môžu byť fanúšikovia pretekom bližšie než kedykoľvek predtým,” povedal pretekár stajne McLaren Lando Norris.

Nová limitovaná edícia prinesie okrem dizajnových zmien aj nové tituly
Nová limitovaná edícia prinesie okrem dizajnových zmien aj nové tituly

Boxy Formule 1 aj vo vašej izbe

HTC Vive Pro McLaren Limited Edition prichádza okrem dizajnovej zmeny aj s dvomi novými titulmi a to McLaren Garage VR a RFactor 2 McLaren Edition VR. Súčasťou balíčka bude aj bezplatné 6-mesačné členstvo v programe predplatného Viveport Subscription, v ktorom môžu hráči každý mesiac zvoliť 5 titulov, ktoré budú hrať.

Titul McLaren Garage VR vás presunie do prostredia pit stop týmu McLaren. Vyskúšať si v izbovom merítku môžete aj prezúvanie pneumatík. Súťažiť v rýchlosti môžete aj s ostatnými hráčmi, prípadne kamarátmi. Simulátor RFactor 2 McLaren Edition VR vás zase dostane na okruh. Nepotrebujete k tomu dokonca ani žiadne prídavné príslušenstvo, stačí vám Vive Pro McLaren LE.

Set HTC Vive Pro McLaren Special Edition si už môžete zakúpiť za cenu 1 550 eur na tomto odkaze, kde si o ňom môžete prečítať viac.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Ready Player One: Oasis pre HTC Vive získava nový prémiový obsah

Náš tip
HTC ohlásilo cenu Vive Pro a znížilo ceny HTC Vive

25.11.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+