MojAndroid

HTC Vive dnes oznámilo cenu nového headsetu HTC Vive Pro s rozlíšením 2880 x 1600. Jeho predaj sa začne na Vive Day, teda 5. apríla 2018 a jeho cena bude 879 €. Cena pôvodného headsetu HTC Vive obsahujúca aj ostatné komponenty systému bude od dnešného dňa dostupná za 599 € v obchodoch Vive.com aj Alza.sk.

Môžete využiť aj akciu – ak si kúpite nový headset HTC Vive Pro do 3. júna 2018, získate navyše polročné predplatné v obchode Viveport. Tu na vás čaká v rámci predplatného každý mesiac vyše 400 dostupných titulov a 5 zážitkov, z ktorých si budete môcť v danom mesiaci vybrať. Cena predplatného sa od 22. marca 2018 zvýši na 9,99 €. Existujúce cena 7,99 € mesačne sa až do konca roka 2018 nezmení pre existujúcich používateľov ani pre tých, ktorí vstúpia do programu predplatného pred štvrtkom 22. marca 2018.

Náš tip
RECENZIA: HTC Vive: Virutálna reality, ktorá vas pohltí

HTC Vive Pro je kompatibilný s technológiou sledovania pohybu SteamVR Tracking 1.0 aj 2.0, takže ho ocenia aj súčasní majitelia headsetu HTC Vive. Tí si môžu ponechať svoje ovládače i základňové stanice a výmenou headsetu získajú skvelý obraz, zvuk i komfort.

O 78% ostrejší a detailnejší obraz – Nový dual-OLED displej s celkovým rozlíšením 2880 x 1600 prepožičiavajú headsetu HTC Vive Pro ostrejší a detailnejší obraz, vďaka čomu môžete pohodlnejšie čítať texty aj pozorovať vzdialené objekty.

Priestorový zvuk vo vysokom rozlíšení – HTC Vive Pro je vybavený integrovanými Hi-Res slúchadlami s vysokou impedanciou. Tá spolu s výkonným zabudovaným zosilňovačom ponúka priestorové 3D audio doplnené o aktívne potlačenie okolitého hluku. Výsledný zvuk je tak ešte realistickejší.

Pohodlnejšie uchopenie – Systém uchytenia disponuje centrálnym doťahovaním pomocou otočného voliča a zaisťuje skvelé vyváženie headsetu. Prepracované bolo i “čalúnenie” v tvárovej časti, pričom samotná výstelka má teraz o 24% väčšiu plochu, a tak znižuje tlak na tvár. Nosová krytka má zase lepší tvar inšpirovaný lupeňmi a prepúšťa do headsetu menej svetla.

Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+