MojAndroid

HTC dnes predstavilo nový update pre hru Ready Player One: OASIS inšpirovanú snímkom Ready Player One režiséra Stevena Spielberga. Rozšírenie obľúbeného titulu hráčom prináša nové levely, prostredie aj bossov. DLC Elite Gunter Pack je teraz dostupné pre HTC Vive v obchode Viveport za cenu 22,99 Eur a taktiež ako súčasť predplatného Viveport Subscription v titule Ready Player One: OASIS – Elite Gunter Edition.

Ready Player One: OASIS sa radi medzi najobľúbenejšie tituly, ktoré si získali pozornosť VR komunity. Preto sme v spolupráci s našimi spriatelenými vývojármi vytvorili rozšírenie, ktoré dá fanúšikom titulu Ready Player One možnosť ponoriť sa do jeho farbistého sveta ešte hlbšie. 

 Joel Breton, generálny riaditeľ Vive Studios

Rozšírené boli nasledujúce hry:

 • Battle for the OASIS
  Titul, v ktorom hráči bránia svet OASIS pred vlnami IOI Sixerov, bol doplnený o 8 levelov. V rámci boja o udržanie kontroly nad Anorakovým hradom stretnú hráči aj 8 nových bossov.
  Vývojárske štúdio: Steel Wool Studios
 • Gauntlet
  Herný titul Gauntlet, v ktorom sa hráči musia brániť živým mŕtvolám bol taktiež rozšírený. Hráči sa môžu tešiť nielen na nové levely, ale aj na power-upy a nové prostredie.
  Vývojárske štúdio: Directive Games
 • Smash
  Deväť nových levelov prináša DLC i do pocty arkádovým hrám z 80. rokov, ktoré tak miloval autor simulácie OASIS James Halliday. Hráči tak svoju koordináciu oko-ruka budú môcť posunúť na ešte vyššiu úroveň.
  Vývojářské studio: 2 Bears Studio
 • Fracture
  Obohatená bola aj hra Fracture, ktorá zlepšuje priestorovú predstavivosť a reflexy. VR verzia populárnej hry z 80. rokov Breakout známa aj pod názvami Brick smasher alebo Alleyway sa dočkala viac ako 20 nových úrovni.
  Vývojárske štúdio: 2 Bears Studio
Náš tip
HTC Exodus 1: Prvý blockchainový telefón so zaujímavými myšlienkami
8.11.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+