MojAndroid

HTC uverejnilo svoje finančné príjmy za štvrtý kvartál roka 2018 a za celý uplynulý rok. Následujúce informácie dokážu prekvapiť (a zároveň potešiť) nejedného fanúšika.

Aspoň malý profit

Legendárna taiwanská spoločnosť HTC dokázala spraviť malý profit ku koncu roka 2018. Profity tohto výrobcu za Q4 2018 činili približne 143 miliónov amerických dolárov. Za celý rok HTC zarobilo čiastku 389 miliónov dolárov. Na prvý pohľad sa v porovnaní s dnešnými gigantmi nejedná o astronomické hodnoty, nuž v porovnaní Q4 2018 so štvrtým kvartálom roka 2017 je profit spoločnosti približne štvornásobný. Je skvelé vidieť, že sa HTC aspoň trochu začalo dariť a pevne dúfame, že sa spoločnosti podarí vrátiť na veľký trh. Ich telefóny sú skvelé, nuž výrobca musí upraviť cenu nových modelov a zaujať niečím novým.

HTC U Ultra patrilo k veľmi predraženým kúskom

Ďalšie články k téme:

Náš tip
HTC sa nedarí, predajné čísla klesli až o 62 percent
Náš tip
Ktoré smartfóny HTC dostanú aktualizáciu na Android 9.0 Pie?
Náš tip
HTC EXODUS 1 prináša decentralizovaný Web 3.0 – nový level súkromia
19.3.2019
Zdroj: gizmochina

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Grandtour

    Ich telefóny boli skvelé, snaha o úpravu cien smerom na dol,sa začala prejavovať aj na kvalite. No ešte stále sú na úrovni o ktorej sa väčšine ani nezdá.

    • Tomáš Kanálik

      Pravda. Osobne vlastním HTC a ich SenseUI je na veľmi vysokej úrovni. Niekto by aj povedal, že sa jedná o čistý Android – aj vizuálne, aj úplne skvelou plynulosťou :) to isté platí aj pre dizajn telefónov.

+