MojAndroid

HTC Hero Android 2.1HTC Hero dostane Android 2.1 Eclair už tento mesiac. Konečne sme sa dočkali. Portál gizmodo.com informuje o update na verziu Android 2.1 v celej Európe. Malo by sa tak udiať v dvoch krokoch: prvý sa má objaviť už tento týždeň. Druhá časť updatu príde na konci mesiaca a pri aktualizácii zmaže všetky dáta zo zariadenia. Preto sa odporúča ešte pred inštaláciou zálohovať si všetky svoje dôležité dáta. Pre celkovú veľkosť updatu sa odporúča pripojiť sa na sieť Wi-Fi.

Originálna správa z HTC:

“Android Éclair update for HTC Hero will be released by the end of June. The upgrade will come in two parts, the first of which will roll out from this week and will be detected when the Hero next automatically checks for software updates. The second part of the update will follow towards the end of the month. As the second part of the upgrade will wipe all data on the handset, Hero users should ensure any important data has been backed up before proceeding with the installation. Due to the size of the update, wherever possible, we would advise using a WiFi connection for this download to avoid additional data charges.”

HTC Hero Firmware Over The Air (FOTA) update

HTC dnes vydalo nový firmware pre HTC Hero, ide pravdepodobne o prvý krok na verziu Android 2.1. Ako informuje HTC, v telefóne sa objaví notifikácia o tomto update. Stačí update potvrdiť cez OK a dáta budú poslané cez Wi-Fi alebo GPRS/3G. Po nainštalovaní si môžete skontrolovať aktuálnu verziu. Update sa dotkne klienta a prehrávača YouTube.

Na úvodnej obrazovke stlačte: MENU> Settings> About Phone> Build number. Nová verzia má číslo 2.73.405.93; 2.73.405.94 (Nordic) &2.73.405.95 (Greece/ Ireland).

Zdroj: www.htc.com a gizmodo.com

16.6.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+