MojAndroid

HTC predstavilo novú vlajkovú loď a spolu s ňou aj celú radu softvérových vylepšení. Zmieň sa dočkala aj domáca obrazovka Blinkfeed, ktorá podľa informácií z HTC už nemá byť dostupná len pre zariadenia spoločnosti. Užívať si ju budú môcť aj iní používatelia smartfónov s Androidom od verzie, ktorú výrobca zatiaľ nešpecifikoval.

Na základe popularity u používateľov zariadení HTC, sme sa rozhodli sprístupniť HTC BlinkFeed pre ďalšie Android zariadenia. Na Obchode Play sa objaví už čoskoro.

Zatiaľ nevieme v akej podobe HTC svoju aplikáciu sprístupní. Či to bude v podobe vlastného launcheru alebo natívnej aplikácie, to sa uvidí až po jej sprístupnení. Stiahnuť sa bude dať na odkaze, ktorý pridávame nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

HTC BlinkFeed™ – novinky pre vás priamo na domovskej obrazovke

Funkcia HTC BlinkFeed™ umožňuje nepretržitý posun pripomínajúci prácu s internetovým prehliadačom, ponúka prispôsobiteľné nadpisy a nové usporiadanie, ktoré prezentuje články v ľahko čitateľnej podobe. Po predstavení novej súpravy SDK, ktorá umožňuje partnerom integrovať do tejto služby ich vlastný obsah, môžu používatelia ľahšie vyhľadávať mediálny obsah, prihlasovať sa na odber mediálnych zdrojov a okamžite vytvárať svoje vlastné informačné kanály na ľubovoľnú tému. Vďaka funkcii News Bundles spája BlinkFeed tiež všetky články a príspevky zo siete Twitter do jednej témy pre jednoduchšie čítanie, a vďaka viac ako 1000 partnerom poskytujúcim obsah jasne zoradený do kategórií na jednej stránke, nebude sledovanie najzaujímavejších správ už nikdy jednoduchšie.

Náš tip
HTC One (M8) oficiálne predstavený. Pozrite sa, čo ponúka!

Zdroj: phonearena

26.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+