MojAndroid

Aplikácia Lost Journey od vývojára DreamSky síce nie je žiadnou novinkou, no momentálne sa o nej rozhodne oplatí písať. V obchode Google Play totiž zažila parádne zlacnenie na 10 centov. V rôznych prostrediach tu sprevádzate hlavnú hrdinku Jennifer na posmrtnej ceste, na ktorej ju ešte čaká množstvo prekážok. Logickým myslením jej budujete cestu a v rámci snového príbehu hýbete s priestorom, bojujete proti času i gravitácii. Čo všetko si pod tým môžete predstaviť? Keď sa napríklad pohnete s hrdinkou v “jednom svete” a snažíte sa ju nasmerovať k rôznym kľúčom či portálom, občas narazíte na prekážky a ďalší rpechod nie je možný. Vtedy využijete ikonu presýpacích hodín, ktorá preváti svet naruby, čím vás dostane akoby do ďalšej časovej roviny, kde už môžete pokračovať a získať bonus, o ktorý práve bojujete.

lost_journey_hra

V hre sú i rôzne checkpointy v podobe vírov, ktoré vás posúvajú ďalej v hre. Hrou vás od začiatku sprevádza biely motýľ, ktorý sa s Jennifer rozpráva a dáva jej rady. Všetko navyše dopĺňa magická, meditačná klavírna hudba. Myšlienkou hry je uvedomiť si skrze Jennifer svoju vlastnú duchovnú silu a to, že práve tá vám pomôže dostať sa cez rôzne životné skúšky – a napokon i dôjsť na koniec Lost Journey.

Verzia: 1.3.12
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.12
Aktuálna cena: Zdarma

O úspechu Lost Journey hovorí aj vysoké hodnotenie 4,5 v Google Play, pričom počet hodnotiacich sa pohybuje okolo 2000 ľudí. Hra navyše získala viacero významných ocenení. Veľkosť aplikácie je 30 MB a vyžaduje si OS Android od verzie 3.0.

lost_journey_app

Zdroj: Google Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+