MojAndroid

Značka Honor, ktorá patrí čínskej spoločnosti Huawei, ponúka na trhu okrem smartfónov, tabletov a laptopov aj smart hodinky. Najnovší chystaný model Honor Watch GS Pro bude podľa portálu GSMarena cieliť na milovníkov hôr.

Upútavka prezradila zameranie hodiniek

Portál pri tomto tvrdení vychádza z upútavky na predstavenie hodiniek, ktorá sa objavila na čínskej sociálnej sieti Weibo. Tá má v popise dva slogany. Prvý má znieť “from the city to the outdoors, with you to explore the 10,000 possibilities in life”. Druhý zase “Mountains, can’t hide your longing eyes; roads, full of tracks you can’t stop; valleys, echoing your stories; wilderness, recording your deep and shallow memories”.

Z nich sa dá poznať, že sa hodinky zamerajú na turistov a horolezcov. Obrysy tela hodiniek sa dajú rozoznať z oficiálneho obrázku, ktorý tiež zobrazuje človeka s batohom na ceste z mesta do hôr. Honor Watch GS Pro už na začiatku mesiac získali certifikáciu Európskej ekonomickej komisie pod označením KAN-B19. Oficiálne predstavenie by sa malo uskutočniť už čoskoro.

Nechce sa vám čakať na novinku? Sú tu Honor MagicWatch 2

Ak si práve vyberáte smart hodinky a nechce sa vám čakať na predstavenie Honor Watch GS, tak na trhu nájdete viacero alternatív. Priamo značka Honor má trhu model Honor MagicWatch 2. Ich hlavnou prednosťou je až 14-dňová výdrž. Celkovo podporujú 15 režimov cvičenia vrátane 8 outdoorových a 7 indoorových športov.

Vďaka vodoolnosti  5 ATM s nimi môžete pokojne plávať aj bazéne. Technológia Huawei TruSleep 2.0 dokáže presne sledovať a diagnostikovať 6 bežných typov porúch spánku a zároveň poskytnúť viac než 200 odporúčaní na zlepšenie jeho kvality.

Honor MagicWatch 2 ciferník

Honor MagicWatch 2 má vnútornú pamäť s veľkosťou 4 GB, z čoho 2 GB môžu byť využité na ukladanie hudby. Všetky informácie sa používateľovi zobrazujú na veľkom 1,49-palcovom AMOLED displeji. Po prepojení s telefónom zobrazia upozornenia z SMS správ, e-mailov či kalendára. K dispozícii sú aj vstavané aplikácie vrátane počasia, budíka, časovača, nájdenia vášho telefónu a mnoho iných. Oficiálna odporúčaná cena hodiniek na Slovensku je 199 eur.

Náš tip
Salón elektromobilov 2020 Košice: Renault prinesie na východ elektrické ZOE
21.8.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+