MojAndroid

Honor sa už čoskoro chystá predstaviť svoje novinky v Londýne. Unikajú tak stále nové a nové detaily a rôzne obrázky o tom, ako by novinky mohli vyzerať. Tie najnovšie ukazujú, že Honor 20 Pro by mohol dostať displej s minimálnymi rámčekmi a dierou na selfie kameru.

Diera po vzore Honoru View20

Áno, trend bezrámikového dizajnu je zase o niečo bližšie vysnívanému ideálu. Výrobcovia začínajú pracovať na novom spôsobe umiestnenia prednej kamery – v diere displeja. Videli sme tak zažiariť Huawei Nova 4, Honor View20, ale hlavne novinky radu Galaxy S10 od Samsungu.

honor 20 pro displej
Honor elegantne ukryl dieru v displeji do tapety

Do rodiny “prestrelených displejov” podľa nových informácií čoskoro zavíta aj pripravovaný Honor 20 Pro. Nasvedčujú tomu obrázky, na ktorých Honor ukazuje svoj displej s minimálnymi rámčekmi. Brada bude síce o niečo hrubšia, no stále bude pomerne nenápadná. Všimnúť si môžete aj zamaskovanie kamery v oku papagája na tapete. Podobné riešenie sme už videli pri Samsungoch a páči sa nám takáto kreativita výrobcov.

Honor 20 Pro bude mať Amazon Alexa?

Okrem samotného dizajnu si na obrázkoch môžete všimnúť aj predinštalované aplikácie. Odmysliac si tie ako Galéria alebo Facebook tu máme Fortnite Installer. Mohol by slúžiť práve na nainštalovanie populárneho Fortnite, keďže Honor už istý čas spolupracuje so spoločnosťou Epic Games. V minulosti sme sa dočkali špeciálneho skinu v hre exkluzívne pre majiteľov Honoru View20.

honor 20 pro ikony
Medzi ikonami na obrazovke Honoru 20 Pro sa objavil aj Amazon Alexa

Mimo toho je možné spozorovať aj ikonku aplikácie Amazon Alexa. Tento hlasový asistent sa objavil už v Huawei Mate 9. Otázkou zostáva, či bude podporovaný aj u nás. V opačnom prípade si treba vystačiť s Google Assistantom.

honor 20 pro farby
Honor 20 Pro sa bude vyrábať v modrej, čiernej a bielej farbe

Honor 20 Pro bude predstavený 21. mája v Londýne. Vyrábať by sa mal v troch farbách: bielej, čiernej a modrej. Na zadnej strane ponúkne trojicu skvelých fotoaparátov a podľa pozvánky bude mať niečo spoločné s číslom 4. Každopádne hoci nevieme, čo toto číslo presne znamená, na predstavení nového Honoru nebude chýbať ani naša redakcia.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Honor 20 Lite prichádza na Slovensko, poznáme cenu a dostupnosť
Náš tip
Zamestnanec stratil prototyp smartfónu Honor 20, odmena pre nálezcu sú tisíce eur
4.5.2019
Zdroj: XDA Developers
  • Marek Flexo Košnár

    Počítal som s tým, že to bude mať aj základná verzia – honor 20

+