MojAndroid

Výstava MWC 2019 v Barcelone nie je len o predvádzaní nových modelov smartfónov. Ide tu aj o technológie a ich pokrok. Honor sa tu pochválil s novým revolučným softvérom HONOR Gaming+, ktorý je určený pre ich model Honor View20. Jeho majitelia sa môžu tešiť na naozaj obrovskú dávku noviniek.

Oveľa viac zábavy pre všetkých milovníkov hier

Honor View20 je naozaj vydarený smartfón. V Číne, Indii, Malajzii a Francúzsku sa stal hitom svojej triedy a dosiahol výborné predajné výsledky.

Výsledky sú v mnohých krajinách naozaj veľmi dobré
Výsledky sú v mnohých krajinách naozaj veľmi dobré

Značka si teda dala záležať na tom, aby boli majitelia ešte spokojnejší. Preto priniesla pokrokový softvér s názvom HONOR Gaming+. Funguje na veľmi jednoduchom princípe. Umelá inteligencia predpovedá nároky, ktoré bude mať v blízkom okamihu daná operácia. Sleduje rýchlosť snímok za sekundu a kvalitu obrazu až o 30 percent lepšie, než klasické metódy. Optimalizuje tak CPU a GPU, zlepšuje kvalitu obrazu a šetrí veľké množstvo energie. Tak napríklad pri hre Fortnite ide až o 20% ušetrenej energie.

HONOR_gaming_plus_infographic

Honor ráta s hrami aj v budúcnosti

Okrem technológie HONOR Gaming+ bola na MWC oznámená aj spolupráca značky so spoločnosťou Epic Games. To, že Honor to s hrami myslí vážne môžeme badať už teraz. Exkluzívne pre používateľov modelu View20 si totiž pripravil špeciálny HONOR Guard skin vo Fortnite. Ďalším bodom je využitie 3D TOF fotoaparátu na interaktivitu hier. Výrobca v budúcnosti plánuje spolupracovať s vývojármi hier, aby priniesol čo najpútavejší zážitok z hrania a posunul mobilné hry na celkom novú úroveň.

Honor View20 je naozaj vydarený smartfón. V mnohých hodnoteniach dosiahol naozaj vysoké skóre a radí sa tak medzi to najlepšie, čo môžete na trhu zakúpiť. Nižšie sú uvedené len niektoré z hodnotení, ktoré prispeli k popularite najlepšieho Honoru histórie.

HONOR_V20_media_review_infographics

Ďalšie články k téme:

Náš tip
RECENZIA Honor View20: Vlajková loď so správnou cenou
Náš tip
PUBG, Fortnite a iné hry v mobile môžu výrazne ovplyvňovať psychiku vašich detí, hovorí indická vláda
28.2.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+