MojAndroid

Niekoľko mesiacov dozadu, v decembri minulého roka, vypustil Honor beta verziu pripravovaného EMUI 10 pre Honor 10 a Honor View 10. Po beta verzii už prišla stabilná verzia prostredníctvom OTA aktualizácie pre smartfóny určené pre indický trh. Pôvodne bol update vypustený v iba v Indii, no aktualizácia je dostupná globálne, aj v našich končinách.

Honor view 10

Väčšina zariadení Honor v Indii už update majú, postupne pribúdajú ďalšie krajiny

Používatelia v Indii sa podľa informácií aktualizácii tešia už dlhší čas. Aktualizácia je po niekoľkých mesiacoch dostupná aj v Malajzii, Taliansku, Ománe, Nemecku, Fínsku, v Británii a už aj na Slovensku. OTA update je pre slovenské zariadenia dostupný od 11 júna. Upozornil na to web piunikaweb.com. Taktiež nás na to upozornili aj naši čitatelia:

“Práve pristala na Honor View 10 aktualizácia firmware na 10.0.0.177”

emui 10 Honor 10

Screenshot nám poslal náš čitateľ Robo. Zo snímky je zrejmé, že ide o softvér verzie 10.0.0.177 určený pre smartfóny s označením C432E3R1P4, teda pre model Honor 10.

Čo EMUI 10 prinesie?

Nové EMUI prináša množstvo vychytávok pre zlepšenie a zefektívnenie práce so smartfónom. Medzi novinky patrí napríklad tmavý režim, prepracovanejšie užívateľské prostredie a funkcia “Multi screen collaboration”. Ďalšou novinkou je aj nový súborový systém EROFS s podporou GPU Turbo 3.0, čo zaručí plynulejšie prepínanie medzi aplikáciami.

Dostali ste už aktualizáciu aj vy? Ak áno, dajte nám o tom vedieť dole v komentároch.

Náš tip
EMUI 10 príde so zmenami, ktoré ste si už dlho želali

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+