MojAndroid

Podobne ako Facebook či YouTube, aj Google zverejnil svoje koncoročné video, ktoré zhŕňa to najdôležitejšie zo sveta vyhľadávania. Video s názvom Google – Year In Search 2015 zobrazuje šťastné, ale aj smutné chvíle. Zábery sú venované utečeneckej kríze, zrovnoprávneniu homosexuálov, ale aj najhľadanejším výrazom v Googli, teda napríklad útoky na Paríž, najnovšiu časť filmu Star Wars či objavenie vody na Marse. Vďaka slovenským titulkám si video môžu vychutnať aj tí, ktorí nevedia po anglicky. Dosť však bolo slov, toto je Year In Search 2015 v podaní Googlu:

Priamo na špeciálnom Google blogu si môžete prezrieť na interaktívnom grafe aj to, aké témy boli najhorúcejšie v jednotlivých mesiacoch roka.

google-trendy_vyhladavanie

Na akú udalosť z roku 2015 si spomínate vy? Pamätáte si na konkrétnu vec, ktorú ste vyhľadávali počas posledných mesiacov najčastejšie?

Zdroj: Google

16.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+