MojAndroid

Spoločnosť Google oslavuje na trhu smartfónov úspech s vlajkovými modelmi Google Pixel 6 a 6 Pro, ktoré sú v mnohých smeroch jedinečné. Jedinečnými sú aj ich predinštalované pozadia, ktoré si teraz môžete vychutnať aj na vašom smartfóne. Téme sa venoval portál PocketNow.

Pozadia vytvorili známi umelci

Nové Pixely sú v súčasnosti Android smartfóny s najaktuálnejším softvérom. Každá nová aktualizácia je distribuovaná najprv pre tieto modely. Niektoré funkcie a prvky v systéme majú exkluzívne iba tieto smartfóny. To platí aj pre ich jedinečné pozadia na plochu, ktoré vytvorili viacerí známi umelci ako Andrew Zuckerman. Niektoré z pozadí dokonca viditeľne pasujú do nového dizajnu Material You v systéme Android 12.

Pozadia boli vyberané priamo pre displeje nových Pixelov. Zatiaľ čo základný model Google Pixel má AMOLED displej s rozlíšením 2400 x 1080 pixelov, tak väčší model Google Pixel 6 Pro je osadený displejom s rozlíšením 3120 x 1440 pixelov. V prvom prípade je teda pomer strán displeja 20:9 a v druhom 19,5:9. Pozadia tak najlepšie vyniknú na AMOLED displejoch s rovnakým pomerom.

Základné pozadia

Bloom kolekcia

Svetlá téma

Tmavá téma

Motif kolekcia

Náš tip
Súťaž: Vyhraj Samsung Galaxy A52s či licencie ESET Smart Security Premium a ESET Mobile Security

 

9.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+