MojAndroid

V roku 2015 urobila spoločnosť Samsung v rámci optimalizácie svojej vlastnej nadstavby Androidu, TouchWizu, veľký krok vpred. TouchWiz už neobmedzuje svojou rýchlosťou používateľa natoľko, ako tomu bolo v minulosti. Dokázal z neho ale Samsung „vyžmýkať“ absolútne maximum?

Zdá sa, že nie. Aj preto sa po najnovšom objavujú informácie o tom, že juhokórejská spoločnosť chce nadviazať spoluprácu s internetovým gigantom Google. Práve ten by mal Samsungu pomôcť k lepšej optimalizácii samotného TouchWizu. Google sa aj touto cestou chce pokúsiť dokázať, že Android nadmerne nezaťažuje žiadne zo zariadení a patrí k najstabilnejším operačným systémom na svete. Google už na optimalizácii so Samsungom pracoval, a to na prostredí Magazine UX, ktorý spoločnosť uviedla spolu s tabletmi Galaxy Tab Pro. Nie je teda vylúčené, že by sa k podobnej spolupráci opäť odhodlal.

samsung-galaxy-s6-edge-plus-13

V súčasnosti využíva vo svojich vlajkových lodiach Samsung minimálne 3 GB RAM, pričom čoraz častejšie sa prikláňa ku kapacite 4 gigabajty. Napriek jej dostatku má Samsung ale stále problémy s jej správou, čo si mohli všimnúť aj niektorí používatelia smartfónov Galaxy S6 edge+. Preto by táto spolupráca vôbec nemusela byť nereálna. Čo si o celej myšlienke myslíte vy? Podeľte sa s nami o svoj názor prostredníctvom komentárov.

Zdroj: Sammobile

25.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+