MojAndroid

Spoločnosť Google sa rozhodla vylepšiť predpoveď počasia v aplikácii Google Now a pridala do nej nielen viacero informácií, ale aj novú grafiku. Animované pozadie vám má povedať už na prvý pohľad, ako by ste sa ráno mali obliecť a koľko stupňov môžete očakávať počas dňa. Aktualizácia Google Now prebehla na pozadí a Google okolo toho nerobil veľké haló. Na Slovensku by nové počasie malo byť dostupné v najbližších dňoch až týždňoch, Google aktualizáciu totižto rozposiela plošne.

pocasie-google-now-nove

Náš tip
Google Now ponúkne nový dizajn kariet s počasím, Google ich už testuje

Aktualizáciu na nový typ kariet s počasím v Google Now sme avizovali už skôr tento mesiac. Funkčnými novinkami na týchto kartách sú niektoré dodatočné informácie o počasí – napríklad čas východu a západu slnka, či kvalitu ovzdušia aj s detailným popisom. Tieto funkcie však dnes nájdete v každej lepšej aplikácii s počasím, a tak sa Google v tomto prípade iba doťahuje za konkurenciou. Aj napriek tomu ale tento počin treba pochváliť, nové počasie vyzerá naozaj dobre!

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

22.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+